Rezultate te kerkimit per termin: +Goli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.098Z

Serie A, Katania mposht 1-0 Lacion

Katania ka mundur 1-0 Lacion ne shtepine e saj, ne ndeshjen qe hapi javen e 29 te kampionatit italian, Serie A. Goli i vetem i ndeshjes, por vendimtar per ekipin sicilian u shenua nga Mikele Paoluci ne minuten e ’24. Per mysafiret nga Roma tentativat per te barazuar rezultatin nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.388Z

Ronaldinjo duartrokitet, Albertini e con te Milani

Dinjo eshte rikthyer te buzeqeshe dhe te rifitoje duartrokitjet e “Camp Nou”. Goli ndaj Shtutgartit dhe paraqitja e mire ne Champions e kane rileshuar brazilianin ne top-speed, duke shkundur fjalet e thena per nje prishje marredheniesh mes tij dhe Barcelones. E megjithate, duket se tema merkato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.799Z

Tare-Skela, sfidë stoli në Lacio-Askoli

Fundjava ka dhe një sfidë lojtarësh shqiptarë, nëse ata do të aktivizohen. Lacio e Igli Tares do të presë në kryeqytet Askolin e Ervin Skelës. Në ndeshjen miqësore me diletantët e Formia, Lacio fitoi 12-0, por Tare nuk ka qenë autor i ndonjë goli. Edhe Askoli fitoi 8-0 në miqësore e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.142Z

Brazil portieri shenon golin e 115 te karrieres

0 Portieri brazilian Rogerio Ceni vazhdon te suprizoje 41 vjecari ka shenuar golin e 115 ne karrieren e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.710Z

Kasami i dhuron fitoren Olympiakos, feston me shqiponjën

Juventusi u mposht me rezultatin 1-0 nga Olympiakos duke rrezikuar edhe kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Fitorja e Olympiakos erdhi nga goli i vetëm i takimit të cilin e shënoi shqiptari Pajtim Kasami në minutën e 36. Heroi i këtij takimi, Kasami gjatë festimit të golit tregoi origjin�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.920Z

Video/ Supergoli me finte i Vardy 3 minuta pas hyrjes në fushë

Anglia ka mundur dje Gjermaninë 3-2 duke përmbysur rezultatin. Por ajo që do të mbahet mend në këtë ndeshje është goli i shënuar nga Jamie Vardy. Vetëm tre minuta ju deshën sulmuesit anglez për të realizuar golin e parë me kombëtaren.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.485Z

Celta Vigo shënon edhe golin e tretë ndaj Barcelonës (Video)

Celta Vigo ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Barcelonës, për 3:0. Ishte përsëri Iago Aspas, realizator për vendasit. Ky ishte goli i dytë për Aspas në këtë ndeshje. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; https://

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama