Rezultate te kerkimit per termin: +Goli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.529Z

Goli i Ronaldos, i jashtëzakonshëm

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho e konsideron të jashtëzakonshëm golin e shënuar nga Cristiano Ronaldo, në fitoren e ekipit të tij me rezultat 4:2 ndaj Levantes. Portugezi shënoi golin e tretë nga distanca, pasi dhuroi një ‘gjyle’ të pa pritshme për portierin kundërshtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.796Z

Goli spektakolar i shqiptarit (VIDEO)

Mesfushori shqiptaro-maqedonas i Mariborit, Agim Ibraimi, shënoi një gol fenomenal në fitoren 3-1 kundër Çeljes në javën e 14-të të kampionatit slloven. 27-vjeçari lëshoi një të majtë nga rreth 40 metra që nuk i la asnjë mundësi reagimi portierit vendas, për t'i dhënë ekipit t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.257Z

Myrtaj: “Goli për djalin tim Mateo”

Teramo ka shumë motive për të qenë optimiste për ketë sezon. Dy ndeshje –dy fitore, por për më tepër i gëzohet rikthimit të bomberit. Flo Myrtaj vendosi firmën në fitoren kundër Juve Stabias. Ishte goli iparë i shqiptarit që me një goditje të vetme hodhi tutje gjithë trisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.875Z

Goli i Shaqirit, 2 milionë klikime në Youtube!

Super-goli i shënuar nga Xherdan Shaqiri ndaj Luzernit e ka bërë xhiron në mbarë botën. Goli i realizuar në stilin gërshërë ia solli barazimin e vlefshëm Baselit, i cili është shumë afër që ta fitojë sërish kampionatin zviceran. Derisa të hënën, në harkun prej dy ditësh, goli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.641Z

“Goli kundër Teutës, ‘dashuria’ e parë”

Filipo Inzagi nuk e heq nga mendja golin që i shënoi Teutës në ndeshjen Parma-Teuta 2-0. Ai ishte goli i tij i parë në Kupat e Evropës dhe e kujton me nostalgji atë moment. “Goli im i parë? Nuk e harroj kurrë. E shënova 12 vjet më parë kundër Teutës së Durrësit. Shënova

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.594Z

Salihi dhe goli, te pandashem

Goli dhe Hamdi Salihi duket se jane thuajse te pandashem nga njeri-tjetri ne kete sezon te kampionatit austriak. Bomberi shkodran ka shenuar nje tjeter gol me bluzen e Rapidit te Vjenes ne kete fundjave. I transferuar ne fillim diten e fundit te merkatos te skuadra e njohur austriake, tal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.148Z

Goli fantazmë, edhe Blater kundër Platinisë

Angli-Ukrainë 1-0 Goli fantazmë i padhënë nga ana e arbitri hungarez Viktor Kasai në ndeshjen Angli-Ukrainë ka përçarë drejtuesit e dy institucioneve të futbollit botëror dhe atij europian. Në fakt, goli i ukrainasit Deviç, i paakorduar nga Kasai në minutën e 62-të të sfidës, mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama