Rezultate te kerkimit per termin: +Gomonia

Total: 807
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.327Z

Gomonia e zhdukur, vijojne kerkimet

Policia konfirmon se mjeti lundrues i konstatuar ne ujerat kroato-malazeze nuk ishte gomonia shqiptare e humbur prej ditesh ne det te hapur. Nderkohe ekipet e shpetimit vazhdojne punen per te gjetur gomonen me tre peshkatare ne bord ne ujerat territoriale te Malit te Zi dhe Kroacise. Pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.269Z

Gjendet gomonia e braktisur

brbrNje gomone e braktisur eshte gjendur ne oret e mengjesit te sotem ne Zvernec te Vlores Burime nga policia e qytetit bregdetar bejne me dije se gomonia me dy motore me 40 kuaj fuqi e gjate 56 metra eshte konstatuar fillimisht nga disa banore te zones Forcat e policise kane mberritur ne vendin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.215Z

Sekuestrohet gomonia dhe dy armë, ikin trafikantët

Një gomone dhe dy armë automatike, që dyshohet se i përkasin trafikantëve të lëndëve narkotike, u bllokuan nga policia kufitare e Vlorës gjatë një aksioni që synonte kontrollin e vijës bregdetare për lëndë narkotike. Gomonia e braktisur u gjet në zonën e Hoxharës, ndërsa dysho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.222Z

Vlorë, sekuestrohet gomonia e braktisur

Policia kufitare e Vlorës ka bërë të mundur kapjen e një gomoneje që vinte nga Italia, por pa mundur të kapë dot trafikantët të cilët kanë qenë të pajisur me dy armë automatike, të sekuestruara tashmë nga uniformat blu. Sipas policisë së qytetit bregdetar, armët i përkasin trafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.782Z

Itali, kapet gomonia me mbi 1.5 ton kanabis; pranga 3 shqiptarëve

Tre shtetas shqiptarë nga Vlora janë arrestuar sot mëngjes në Bari, pasi autoritetet italiane i pikasën duke transportuar mbi 1.6 ton drogë të llojit kanabis sativa me gomone. Pas 7 orë ndjekje nga Policia Kufitare dhe GdF, nga Kepi i Rodonit deri në Mola da Bari Itali u kap dhe u bll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.896Z

Kapet gomonia me 150 kg kanabis

VLORE - Nje gomone me 150 kilogram kanabis sativa eshte bllokuar mengjesin e djeshem ne Vlore. Policia kufitare e qarkut te Vlores ka bllokuar nje gomone me 150 kilograme lende narkotike te llojit kanbis sativa. Lajmi behet i ditur nga burimet zyrtare te policise se Kufirit dhe Migracionit ne kete q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.325Z

Gjendet në det gomonia e zhdukur

Është gjetur pas shumë kërkimesh gomonia e zhdukur me tre persona në bord e cila u raportua e zhdukur mesditën e djeshme. Sipas kapitenerisë së Shëngjinit gomonia është gjetur në ujërat mes Malit të Zi dhe Kroacisë. Sipas peshkatarëve largimi i gomones ka ndodhur për shkak të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama