Rezultate te kerkimit per termin: +Gomonia

Total: 807
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.448Z

“Gomonia vinte nga Italia kur e përfshiu stuhia”

 Gomonia e tragjedisë në det po kthehej nga Italia kur u përfshi nga furtuna. Pohimi vjen nga ekspertët e antitrafikut dhe ata të flotës detare shqiptare, pas hetimit të kryer mbi ngjarjen që tronditi opinionin këtë javë. Një person arriti të shpëtojë gjallë nga udhëtimi mister

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.859Z

Igumenicë, kapet gomonia me 155 kg hashash

Foto ilustruese IGUMENICË- Një gomone që transportonte drogë nga Shqipëria është zbuluar e përplasur me shkëmbinjtë në Igumenicë të Greqisë. Sipas policisë greke, një çoban i zonës ka njoftuar për një gomone të braktisur në brigjet e Sajadhës, Igumenicë. Policia greke ka shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.016Z

Sekuestrohet gomonia në Shëngjin, katër persona në pranga

Një gomone e cila ishte trafikuar nga Italia u sekuestrua në brigjet e Shëngjinit, ndërsa në pranga janë vënë katër persona. Gomonia është pikasur nga policia kufitare në afërsi të portit rreth orës 04:00 të mëngjesit të së dielës (13 gusht 2017). Pranë saj janë gjetur rreth 30

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.707Z

Greqi- Kapet gomonia me 1 ton drogë, vinte nga Shqipëria

Greqi- Një ton drogë është sekuestruar pasditen e sotme nga rojet bregdetare greke. Kjo përbën dhe sasinë më të madhe të kapur ndonjëherë në shtetin Helen.Droga ndodhej në një gomone dhe bëhet e ditur se vinte nga Shqipëria.Sipas policisë greke, forcat special e kanë vëshguar gom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.280Z

Ndalohet gomonia në Vjosë, dyshohet se përdorej për trafik droge

Policia e Vlorës ka bllokuar mbrëmjen e sotme një gomone të madhe me dy motorë të fuqishëm, e cila dyshohet se përdorej për trafikim të lëndëve narkotike. Burime nga policia bëjnë me dije se mjeti lundrues u gjet e fshehur në lumin Vjosë, pranë fshatit Bishan. Gomonia u zbulua gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.080Z

Vlorë, sekuestrohet gomonia me 900 kg kanabis

Policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi prej 900 kg kanabis e cila u kap në një gomone. Sipas policisë droga do të transportohej për në Itali, ndërsa gomonia u kap pas gati një orë ndjekje. Hetimet për këtë operacion kanë nisur rreth një muaj më parë nga ana e sektorit antidrogë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.778Z

Mali i Zi, kapet gomonia e dyshuar për trafik droge Shqipëri-Itali

Operacioni për gjetjen dhe ndalimin e një gomoneje, që i shpëtoi policisë në gjirin e Karaburunit duke u nisur në drejtim të Malit të Zi, është finalizuar pas 24 orësh. Gomonia u kap në ujërat territorial të fqinjit tonë verior dhe policia dyshon se do të trafikonte drogë nga Vlora

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama