Rezultate te kerkimit per termin: +Gomonia

Total: 807
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.014Z

Sekuestrohet gomonia në Shëngjin, dyshohet se do transportonte drogë

Një gomone e cila dyshohej se do të përdorej për trafik droge është ndaluar në brigjet e Shëngjinit. Sipas informacioneve të para gomonia është pikasur nga policia kufitare në afërsi të portit rreth orës 04:00 të mëngjesit të së dielës (13 gusht 2017). Pranë saj janë gjetur rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.116Z

Vlorë, ngec gomonia në rërë, do tëtransportonte drogë drejt Italisë

VLORË – Policia sekuestroi një gomone 6 metra të gjatë në bregdetin e Dëllinjes në Vlorë. Sipas policisë, gomonia do të ngarkohej me lëndë narkotike rreth orës 02:00 me qëllim transportin drejt shtetit të Italisë.Por, kjo gjë nuk u realizua pasi gomonia kishte ngecur në rër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.209Z

Vlore sekuestrohet gomonia

Policia Kufitare e Vlorës ka sekuestruar një gomone 6 metra të gjatë në zonën e Hoxharës. Dyshohet se gomonia përdorej për trafik të lëndëve narkotike drejt vendeve fqinje. Gjithashtu, gjatë kontrollit në gomone u gjet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.126Z

Vlorë, ngec gomonia në rërë, do tëtransportonte drogë në Itali

Të tjera rreth shkrimit FOTO VLORË – Policia sekuestroi një gomone 6 metra të gjatë në bregdetin e Dëllinjes në Vlorë. Sipas policisë, gomonia do të ngarkohej me lëndë narkotike rreth orës 02:00 me qëllim transportin drejt shte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.393Z

Leçe, kapet gomonia me marjuanë, ndalohet beratasi

Gazeta ShqipGuardia di Finanza e Leçes ka bllokuar 400 kg marijuanë dhe ka vënë në pranga një 35-vjeçar nga Shqipëria. Mediat italiane kanë raportuar se droga vinte nga Shqipëria dhe kishte për destinacion Italinë. Ndërkohë korrieri i drogës ka qenë një shtetas shqiptar nga Berati,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.489Z

Pas 4 orësh ndjekje bllokohet gomonia me 400 kg hashash

Pas afro 4 orë ndjekje nga Policia Kufitare shqiptare dhe Guardia di Finanza, u bllokua një  gomone me tre shtetas në bord dhe 400 kg hashash. Gjatë pasdites së datës 03.12.2016, nga shërbimet e përbashkëta të Policisë Kufitare e Migracionit dhe të Guardia di Finanza, u diktua nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.928Z

Gomonia me droge shqiptare

Në zonën e Torre Chianca, në bregdetin e Lecces në jug të vendit forcat e rendit zbuluan një gomone të braktisur dhe një ngarkesë prej 150 kilogramësh marijuhanë. Me sa është bërë e ditur një peshkatar ka pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama