Rezultate te kerkimit per termin: +Gomonia

Total: 807
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.215Z

Sekuestrohet gomonia dhe dy armë, ikin trafikantët

Një gomone dhe dy armë automatike, që dyshohet se i përkasin trafikantëve të lëndëve narkotike, u bllokuan nga policia kufitare e Vlorës gjatë një aksioni që synonte kontrollin e vijës bregdetare për lëndë narkotike. Gomonia e braktisur u gjet në zonën e Hoxharës, ndërsa dysho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.222Z

Vlorë, sekuestrohet gomonia e braktisur

Policia kufitare e Vlorës ka bërë të mundur kapjen e një gomoneje që vinte nga Italia, por pa mundur të kapë dot trafikantët të cilët kanë qenë të pajisur me dy armë automatike, të sekuestruara tashmë nga uniformat blu. Sipas policisë së qytetit bregdetar, armët i përkasin trafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.782Z

Itali, kapet gomonia me mbi 1.5 ton kanabis; pranga 3 shqiptarëve

Tre shtetas shqiptarë nga Vlora janë arrestuar sot mëngjes në Bari, pasi autoritetet italiane i pikasën duke transportuar mbi 1.6 ton drogë të llojit kanabis sativa me gomone. Pas 7 orë ndjekje nga Policia Kufitare dhe GdF, nga Kepi i Rodonit deri në Mola da Bari Itali u kap dhe u bll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.896Z

Kapet gomonia me 150 kg kanabis

VLORE - Nje gomone me 150 kilogram kanabis sativa eshte bllokuar mengjesin e djeshem ne Vlore. Policia kufitare e qarkut te Vlores ka bllokuar nje gomone me 150 kilograme lende narkotike te llojit kanbis sativa. Lajmi behet i ditur nga burimet zyrtare te policise se Kufirit dhe Migracionit ne kete q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.325Z

Gjendet në det gomonia e zhdukur

Është gjetur pas shumë kërkimesh gomonia e zhdukur me tre persona në bord e cila u raportua e zhdukur mesditën e djeshme. Sipas kapitenerisë së Shëngjinit gomonia është gjetur në ujërat mes Malit të Zi dhe Kroacisë. Sipas peshkatarëve largimi i gomones ka ndodhur për shkak të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.108Z

Gomonia me 500 kg drogë në Vlorë, policia ndalon 3 persona

Drejtoria e Kufirit dhe Delta Forcë në Vlorë kanë nxjerrë nga deti gomonen 5 metra të gjatë, të mbushur me kanabis që u gjet pranë Petroliferës. Sasia e kanabisit që gjendet në gomonen që u zbuluar rreth 1 km larg makinës, e cila u gjet e zhytur në det, mendohet të jetë rreth 500 k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.442Z

Gjendet në Kroaci gomonia e tre peshkatarëve

Autori i Lajmit: red.Gomonia me tre peshkatarët e zhdukur prej së dielës është gjetur dje në ujërat kroate. Policia kroate ka mundur të gjejë gomonen e tre peshkatarëve që u nis nga Vlora për të peshkuar. Deri më tani është bërë e mundur vetëm gjetja e dy prej tre personave që u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama