Rezultate te kerkimit per termin: +Gomonia

Total: 807
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.325Z

Gjendet në det gomonia e zhdukur

Është gjetur pas shumë kërkimesh gomonia e zhdukur me tre persona në bord e cila u raportua e zhdukur mesditën e djeshme. Sipas kapitenerisë së Shëngjinit gomonia është gjetur në ujërat mes Malit të Zi dhe Kroacisë. Sipas peshkatarëve largimi i gomones ka ndodhur për shkak të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.108Z

Gomonia me 500 kg drogë në Vlorë, policia ndalon 3 persona

Drejtoria e Kufirit dhe Delta Forcë në Vlorë kanë nxjerrë nga deti gomonen 5 metra të gjatë, të mbushur me kanabis që u gjet pranë Petroliferës. Sasia e kanabisit që gjendet në gomonen që u zbuluar rreth 1 km larg makinës, e cila u gjet e zhytur në det, mendohet të jetë rreth 500 k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.442Z

Gjendet në Kroaci gomonia e tre peshkatarëve

Autori i Lajmit: red.Gomonia me tre peshkatarët e zhdukur prej së dielës është gjetur dje në ujërat kroate. Policia kroate ka mundur të gjejë gomonen e tre peshkatarëve që u nis nga Vlora për të peshkuar. Deri më tani është bërë e mundur vetëm gjetja e dy prej tre personave që u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.325Z

Vlorë, sekuestrohet gomonia me 347 kile marijuanë

Policia e Vlorës ka sekuestruar një gomone me 347 kilogramë hashash që po bëhej gati të nisej për në Itali, nga vendi i quajtur Gjiri i Anglezit ne Karaburun. Operacioni është kryer në bashkëpunim me shërbimet e ‘Guardia di Finanza’ dhe goditja është bërë pas marrjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.849Z

Gomonia e djeguar në Karaburun dyshohet se mbante 2 ton drogë

Gomonia që u gjet e djegur mëngjesin e sotëm në afërsi të Karaburunit, në Gjirin e Gramës dyshohet se ishte e ngarkuar me dy ton drogë. Sipas policisë kufitare të Vlorës gomonia ishte e gjatë 12 metra, me 2 motorë, ndërsa dyshohet se ishte e ngarkuar me rreth 2 ton kanabis sativa. Gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.030Z

Vlorë, zbulohet gomonia me drogë

 VLORE/ QEMAL BIRAKU Bllokohet gomonia e parë e operacionit “Deti i Pastër”. Ajo po bëhej gati për të trafikuar drejt Italisë një sasi prej 150 kuintalë kanabis, kur është zbuluar nga policia në Karaburun. Tre skafistët janë parë nga forcat e policisë, por ata kanë b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.486Z

FOTOT/ Pas 4 orë ndjekje në det, kapet gomonia me kanabis

Pas afro 4 orë ndjekje nga Policia Kufitare dhe Guardia di Finanza arritën të kapnin një gomone me drogë, me tre shtetas në bord. Gomonia me drogë u diktua gjatë pasdites së djeshme nga shërbimet e përbashkëta të Policisë Kufitare e Migracionit dhe të Guardia di Finanza. Ajo po l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama