Rezultate te kerkimit per termin: +Gomonia

Total: 807
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.442Z

Gjendet në Kroaci gomonia e tre peshkatarëve

Autori i Lajmit: red.Gomonia me tre peshkatarët e zhdukur prej së dielës është gjetur dje në ujërat kroate. Policia kroate ka mundur të gjejë gomonen e tre peshkatarëve që u nis nga Vlora për të peshkuar. Deri më tani është bërë e mundur vetëm gjetja e dy prej tre personave që u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.325Z

Vlorë, sekuestrohet gomonia me 347 kile marijuanë

Policia e Vlorës ka sekuestruar një gomone me 347 kilogramë hashash që po bëhej gati të nisej për në Itali, nga vendi i quajtur Gjiri i Anglezit ne Karaburun. Operacioni është kryer në bashkëpunim me shërbimet e ‘Guardia di Finanza’ dhe goditja është bërë pas marrjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.849Z

Gomonia e djeguar në Karaburun dyshohet se mbante 2 ton drogë

Gomonia që u gjet e djegur mëngjesin e sotëm në afërsi të Karaburunit, në Gjirin e Gramës dyshohet se ishte e ngarkuar me dy ton drogë. Sipas policisë kufitare të Vlorës gomonia ishte e gjatë 12 metra, me 2 motorë, ndërsa dyshohet se ishte e ngarkuar me rreth 2 ton kanabis sativa. Gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.030Z

Vlorë, zbulohet gomonia me drogë

 VLORE/ QEMAL BIRAKU Bllokohet gomonia e parë e operacionit “Deti i Pastër”. Ajo po bëhej gati për të trafikuar drejt Italisë një sasi prej 150 kuintalë kanabis, kur është zbuluar nga policia në Karaburun. Tre skafistët janë parë nga forcat e policisë, por ata kanë b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.486Z

FOTOT/ Pas 4 orë ndjekje në det, kapet gomonia me kanabis

Pas afro 4 orë ndjekje nga Policia Kufitare dhe Guardia di Finanza arritën të kapnin një gomone me drogë, me tre shtetas në bord. Gomonia me drogë u diktua gjatë pasdites së djeshme nga shërbimet e përbashkëta të Policisë Kufitare e Migracionit dhe të Guardia di Finanza. Ajo po l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.014Z

Sekuestrohet gomonia në Shëngjin, dyshohet se do transportonte drogë

Një gomone e cila dyshohej se do të përdorej për trafik droge është ndaluar në brigjet e Shëngjinit. Sipas informacioneve të para gomonia është pikasur nga policia kufitare në afërsi të portit rreth orës 04:00 të mëngjesit të së dielës (13 gusht 2017). Pranë saj janë gjetur rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.116Z

Vlorë, ngec gomonia në rërë, do tëtransportonte drogë drejt Italisë

VLORË – Policia sekuestroi një gomone 6 metra të gjatë në bregdetin e Dëllinjes në Vlorë. Sipas policisë, gomonia do të ngarkohej me lëndë narkotike rreth orës 02:00 me qëllim transportin drejt shtetit të Italisë.Por, kjo gjë nuk u realizua pasi gomonia kishte ngecur në rër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama