Rezultate te kerkimit per termin: +Goxhajt

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.102Z

Tepelene plagosi argjendarin prangoset 24-vjeccedilari

Policia e Tepelenës ka ndaluar një 24-vjeçar, i cili akuzohet për tentativën e grabitjes me armë dhe plagosjen e një argjendari. Ngjarja ka ndodhur në korrik të vitit 2013, ku 24-vjeçari Oltion Zeka dyshohet se ka vjedhur me armë zjarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.149Z

Vranë biznesmenin tek Ali Demi, arrest me burg për të dyshuarit

Tiranë- Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e arrestit me burg për 5 nga 7 të akuzuarit për vrasjen e biznesmenit në Tiranë, Ariel Zanka. Ndërkaq për Edison Kajtazin, i cili u vetëdorëzua vetëm një ditë më parë në policinë e Durrësit, gjykata pritet të japë nesër masën e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.101Z

Tepelenë, plagosi argjendarin 8 muaj më parë, prangoset 24-vjeçari

Policia e Tepelenës ka ndaluar një 24-vjeçar, i cili akuzohet për tentativën e grabitjes me armë dhe plagosjen e një argjendari. Ngjarja ka ndodhur në korrik të vitit 2013, ku 24-vjeçari Oltion Zeka dyshohet se ka vjedhur me armë zjarri dyqanin e Arben Goxhajt, në qytetin e Tepelenës. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.846Z

“Arrest me burg” për ish-shefin e komisariatit 1 në Tiranë

Gjykata e Tiranës i komunikoi sot masën e sigurisë "Arrest me burg", ish shefit të komisariatit 1 në Tiranë, Fatos Goxhaj.  Prokuroria e akuzon Goxhajn për korrupsion aktiv dhe pasiv, pasi ish-shefi i krimeve, ka marrë 3 000 euro, kundrejt premt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.860Z

Gjykata Arrest me burg per Fatos Goxhajn

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi arrestin me burg për shefin e krimeve të komisariatit numër 1 të kryeqytetit. Mbi Fatos Goxhajn rëndon akuza e korrupsionit dhe e shpërdorimit të detyrës. Gjyqtari Sokol Tona pasi ka dëgjuar prokurori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.814Z

Rryshfeti, gjykata lë në burg ish-shefin e krimeve

TIRANE- ‘Arrest me burg’ për ish-shefin e krimeve të komisariatit 1 në Tiranë, Fatos Goxhaj. Kjo është masa e sigurisë që ka dhënë sot Gjykata e Tiranës për shefin e krimeve, kërkuar nga prokurori Ndini Tavani. Sipas akuzës ish-shefi i krimeve, ka marrë 3 000 Euro, kundrej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.095Z

Zbardhet skema e vrasjes tek treni

brbrNje dite pas masakres ne bulevardin Zogu i Pare ne kryeqytet ku humben jeten tre persona policia e kryeqytetit ka arritur te zbardhe detaje te reja mbi ngjarjen ndersa ka publikuar edhe fotot e te ekzekutuarve Ndjekja e Mentor Lufit dhe Gerti Goxhajt nga dy atentatoret kishte nisur disa dite me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama