Rezultate te kerkimit per termin: +Goxhajt

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.860Z

Gjykata Arrest me burg per Fatos Goxhajn

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi arrestin me burg për shefin e krimeve të komisariatit numër 1 të kryeqytetit. Mbi Fatos Goxhajn rëndon akuza e korrupsionit dhe e shpërdorimit të detyrës. Gjyqtari Sokol Tona pasi ka dëgjuar prokurori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.814Z

Rryshfeti, gjykata lë në burg ish-shefin e krimeve

TIRANE- ‘Arrest me burg’ për ish-shefin e krimeve të komisariatit 1 në Tiranë, Fatos Goxhaj. Kjo është masa e sigurisë që ka dhënë sot Gjykata e Tiranës për shefin e krimeve, kërkuar nga prokurori Ndini Tavani. Sipas akuzës ish-shefi i krimeve, ka marrë 3 000 Euro, kundrej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.095Z

Zbardhet skema e vrasjes tek treni

brbrNje dite pas masakres ne bulevardin Zogu i Pare ne kryeqytet ku humben jeten tre persona policia e kryeqytetit ka arritur te zbardhe detaje te reja mbi ngjarjen ndersa ka publikuar edhe fotot e te ekzekutuarve Ndjekja e Mentor Lufit dhe Gerti Goxhajt nga dy atentatoret kishte nisur disa dite me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.445Z

Abuzimi me karburantin reagon ZMK-ja

Abuzimi me sasinë e karburantit, kundrejt klientëve ka sjellë reagimin e Altin Goxhaj, Drejtori i Zyrës së Mbrojtjes së Konsumatorit. Teksa denoncoi vjedhjet e konsumatorit që bëhen cdo ditë nga kompanitë e karburante, Goxhaj, tha se përgjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.114Z

Prokurorët: Salvator Letizias i janë gjetur shenja baruti në duar

Porkurorët e krimeve të rënda kanë saktësuar se Salvatore Letizia, killerit italian i janë gjetur shenja baruti në  duar e tij, duke e implikuar atë si autorin e dyshuar në mënyrë të drejtëpërdrejtë të vrasjes së dy shtetasve, Mentor Lufit dhe Gerti Goxhajt. Sipas Prokurorëve njol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.821Z

Policia shoqeron per disa ore ne komisariat kreun e ZMKS-se

Gjate nates se sotme kreu i Zyrës së Mbrojtjes së Konsumatorit, Altin Goxhaj dhe gazetari Vladimir Thano jane shoqeruar ne polici pas nje sherri mes te dyve. Avokati mbrojtës i Goxhajt, nuk është lejuar të takojë klientin e tij, ndërsa në komisariat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.094Z

Vrasje e Ali Demit arrestohet Edlison Kajtazi

0 Policia bregdetare e Durresit i ka vene prangat Edison Kajtazit i cili akuzohet per vrasjen e ndodhur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama