Rezultate te kerkimit per termin: +Goxhajt

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.095Z

Zbardhet skema e vrasjes tek treni

brbrNje dite pas masakres ne bulevardin Zogu i Pare ne kryeqytet ku humben jeten tre persona policia e kryeqytetit ka arritur te zbardhe detaje te reja mbi ngjarjen ndersa ka publikuar edhe fotot e te ekzekutuarve Ndjekja e Mentor Lufit dhe Gerti Goxhajt nga dy atentatoret kishte nisur disa dite me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.445Z

Abuzimi me karburantin reagon ZMK-ja

Abuzimi me sasinë e karburantit, kundrejt klientëve ka sjellë reagimin e Altin Goxhaj, Drejtori i Zyrës së Mbrojtjes së Konsumatorit. Teksa denoncoi vjedhjet e konsumatorit që bëhen cdo ditë nga kompanitë e karburante, Goxhaj, tha se përgjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.114Z

Prokurorët: Salvator Letizias i janë gjetur shenja baruti në duar

Porkurorët e krimeve të rënda kanë saktësuar se Salvatore Letizia, killerit italian i janë gjetur shenja baruti në  duar e tij, duke e implikuar atë si autorin e dyshuar në mënyrë të drejtëpërdrejtë të vrasjes së dy shtetasve, Mentor Lufit dhe Gerti Goxhajt. Sipas Prokurorëve njol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.821Z

Policia shoqeron per disa ore ne komisariat kreun e ZMKS-se

Gjate nates se sotme kreu i Zyrës së Mbrojtjes së Konsumatorit, Altin Goxhaj dhe gazetari Vladimir Thano jane shoqeruar ne polici pas nje sherri mes te dyve. Avokati mbrojtës i Goxhajt, nuk është lejuar të takojë klientin e tij, ndërsa në komisariat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.094Z

Vrasje e Ali Demit arrestohet Edlison Kajtazi

0 Policia bregdetare e Durresit i ka vene prangat Edison Kajtazit i cili akuzohet per vrasjen e ndodhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.162Z

PD mbeshtet protesten e Altin Goxhajt VIDEO

pIsh-kryeministri Sali Berisha njoftoi dje per organizimin e nje proteste para kryeministrise Por ne fakt kreu i PD-se Lulzim Basha ka sqaruar sot se protesta nuk eshte organizuar nga opozita por ka pasur vetem mbeshtetjen e sajp pPartia Demokratike mbeshtet fuqishem cdo organizim dhe cdo proteste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.909Z

Arrestohet shefi i krimeve të komisariatit Nr 1 në Tiranë

Fatos Goxhaj, akuzohet nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm për korrupsion. Sipas hetimeve të deri më tanishme, Goxhaj përfitonte sasi të konsiderueshme parash në këmbim të mbylljes së çështjeve të ndryshime kriminale. Tre ditë më parë, Goxhajt i është komunikuar ndryshimi i po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama