Rezultate te kerkimit per termin: +Goxhajt

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.573Z

Protestues milionerë: Si përfitonte Zirkon Disha financimet nga qeveria nëpërmjet Altin Goxhajt

Një prej atyre që drejtojnë prej ditësh protestën kundër parkut të fëmijëve te Kodrat e Liqenit është edhe Zirkon Disha. Një emër që sot na shfaqet si përfaqësues i shoqërisë civile, por që në të vërtetë rezulton të jetë dhe një prej drejtuesve të Lëvizjes Zgjohu, një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.191Z

Historia tronditëse e Altin Goxhajt, kur ishte vetëm 7 vjeç

Altin Goxhaj duket se ka kaluar një ngjarje tronditëse dhe të dhimbshme në fëmijërinë e tij. Izet Haxhia thotë se atë e kanë përdhunuar, kur ka qenë vetëm 7 vjeç. Une sipas ketij ”brimeçpuari” që në moshen shtate vjeçare, dhurate kjo nga biri i nje sigurimsi, qenkam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.962Z

Maturantët largojnë PD nga protesta, përzënë këshilltarin bashkiak të Tiranës, Topollaj dhe të dërguarit e Altin Goxhajt

Qindra maturantë të cilët nuk janë klasifikuar si fitues në listën paraprake të fituesve nga universitetet kanë dalë sot në protestë përpara godinës së kryeministrisë, pasi janë kundër reformës në arsimin e lartë, pas së cilës janë bërë edhe publikimet e listave të fitue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.118Z

Përshëndetja e Altin Goxhajt nga komisariati nr.1

TIRANE- Nga mjediset e Komisariatit nr.1 në kryeqytet, aktivisti i njohur Altin Goxhaj ka dhënë një përshëndetje për të gjithë, fill pas shoqërimit të tij nga forcat policore me pretendimin e po kryente një protestë të jashtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.965Z

ZMK padit Ramen Demtoi shtetin mosvotimi i gjykates

Kreu i Zyres per Mbrojtjen e Konsumatorit Altin Goxhaj beri dje kallezim penal per kryetarin e PS-se Edi Rama per mosmiratimin nga ana e Partise Socialiste te ligjit per Gjykatat Administrative. Sipas Altin Goxhajt roli i Rames ka qene vendimtar per moskalimin e ligjit nga grupi parlamentar socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.341Z

I denuari per shfrytezim prostitucioni, sillet i prangosur

Tirane-Sillet i prangosur nga Athina, 36-vjecari nga Fieri, i cili ishte denuar pasi shfrytezoi nje vajze si prostitute ne Itali. Pas nje bashkepunimi mes Interpol Tirana dhe Athina, ishte bere i mundur arrestimi i Adrian Goxhajt, nje person i kerkuar nga drejtesia shqiptare. Ai eshte sjelle dje rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.824Z

Altin Goxhaj sherr me gazetarin Thano shoqerohet ne polici

pNje konflikt mes kreut te Zyres se Mbrojtjes se Konsumatorit Altin Goxhaj dhe gazetarit Vladimir Thano ka degjeneruar deri ne perleshje fizike mes tyre Ata jane shoqeruar ne polici dhe per gjate gjithe kohes se qendrimit aty izolimi i Goxhajt eshte konsideruar politik Burimet policore bejne te ditu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama