Rezultate te kerkimit per termin: +Goxhajt

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.824Z

Altin Goxhaj sherr me gazetarin Thano shoqerohet ne polici

pNje konflikt mes kreut te Zyres se Mbrojtjes se Konsumatorit Altin Goxhaj dhe gazetarit Vladimir Thano ka degjeneruar deri ne perleshje fizike mes tyre Ata jane shoqeruar ne polici dhe per gjate gjithe kohes se qendrimit aty izolimi i Goxhajt eshte konsideruar politik Burimet policore bejne te ditu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.456Z

Goxhaj: Rama te demshperbleje qytetaret per demin

Zyra per Mbrojtjen e konsumatoreve i ka kerkuar kryetarit te Bashkise se Tiranes qe te marre masa per zhbllokimin e Bulevardit, duke i kujtuar edhe nje here pasojat e bllokimit qe vjen nga greva dhe protestat. Duke i renditur me pika, Avokati i Konsumatoreve, Altin Goxhaj, ka nxjerre edhe bilancin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.102Z

Tepelene plagosi argjendarin prangoset 24-vjeccedilari

Policia e Tepelenës ka ndaluar një 24-vjeçar, i cili akuzohet për tentativën e grabitjes me armë dhe plagosjen e një argjendari. Ngjarja ka ndodhur në korrik të vitit 2013, ku 24-vjeçari Oltion Zeka dyshohet se ka vjedhur me armë zjarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.149Z

Vranë biznesmenin tek Ali Demi, arrest me burg për të dyshuarit

Tiranë- Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e arrestit me burg për 5 nga 7 të akuzuarit për vrasjen e biznesmenit në Tiranë, Ariel Zanka. Ndërkaq për Edison Kajtazin, i cili u vetëdorëzua vetëm një ditë më parë në policinë e Durrësit, gjykata pritet të japë nesër masën e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.101Z

Tepelenë, plagosi argjendarin 8 muaj më parë, prangoset 24-vjeçari

Policia e Tepelenës ka ndaluar një 24-vjeçar, i cili akuzohet për tentativën e grabitjes me armë dhe plagosjen e një argjendari. Ngjarja ka ndodhur në korrik të vitit 2013, ku 24-vjeçari Oltion Zeka dyshohet se ka vjedhur me armë zjarri dyqanin e Arben Goxhajt, në qytetin e Tepelenës. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.846Z

“Arrest me burg” për ish-shefin e komisariatit 1 në Tiranë

Gjykata e Tiranës i komunikoi sot masën e sigurisë "Arrest me burg", ish shefit të komisariatit 1 në Tiranë, Fatos Goxhaj.  Prokuroria e akuzon Goxhajn për korrupsion aktiv dhe pasiv, pasi ish-shefi i krimeve, ka marrë 3 000 euro, kundrejt premt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.860Z

Gjykata Arrest me burg per Fatos Goxhajn

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi arrestin me burg për shefin e krimeve të komisariatit numër 1 të kryeqytetit. Mbi Fatos Goxhajn rëndon akuza e korrupsionit dhe e shpërdorimit të detyrës. Gjyqtari Sokol Tona pasi ka dëgjuar prokurori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama