Rezultate te kerkimit per termin: +Grabitet

Total: 2244
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.682Z

Grabitet

• TIRANE- Grabitet makina e avokates n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.434Z

Tiranë, grabitet kambisti

Grabitet me dhunë një kambist në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Kodra e Diellit, mbrëmjen e sotme. Paraprakisht mësohet se Gazmir G pretendon se i janë vjedhur 20 mijë dollarë dhe 20 milionë lekë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 pranë një pallati që njihet si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.833Z

Tiranë, grabitet një dyqan celularësh, autori largohet

Një dyqan celularësh ka rënë pre e një grabitjeje në zonën e pallateve 9-katëshe në Tiranë. Një person ka hyrë në dyqan ku tregtoheshin telefona celularë dhe ka grabitur prej andej një sasi të konsiderueshme. Autori është larguar me shpejtësi para se forcat e policisë të mbërri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.882Z

Athinë, grabitet muzue i Olimpisë së Lashtë

Athinë-  Policia greke ka bërë të ditur se janë vjedhur 65 objekte antike me permasa te vogla nga muzeu i Olimpit të LashtëGrabitësit kanë kërcënuar me armë rojen e muzeut dhe më pas e kanë lidhur, duke u larguar me objektet e paçmueshme.Nuk dihen ende objektet e rrëmbyera, por midi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.292Z

Grabitet një bankomat banke në Berat

Ne qytetin e Beratit kane thyer bankomatin e nje banke. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qendër të Beratit . Sipas policisë, rreth orës 03:35, në lagjen Dëshmorët e Kombit në Berat, është vjedhur me thyerje bankomati i një banke private, ku mësohet se janë ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.910Z

Grabitet Safet Gjici

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka rënë pre e një grabitje. Atij i kanë vjedhur një sasi të konsiderueshme parash, një celular dhe dokumente personale, në makinë. Grabitja ka ndodhur në Rrugën e Kavajës, pranë një taverne. Denoncimi është bërë nga shoferi i Gjicit. Më datë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.570Z

Durres grabitet kazinoja

Grabitet një kazino në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.11 të qytetit bregdetar ku dy persona të maskuar dhe me doreza hekuri në duar kanë hyrë brenda kazinosë në të cilën ndodhej vetëm operatori i sallës,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama