Rezultate te kerkimit per termin: +Grealish

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.474Z

Shqipëria U-17 thyen tabunë e humbjeve. Fiton 2-1 kundër Irlandës

U-17 Shqipëri-U-17 Irlandë  2-1 Shënues: Marku 35, (11m), Ymeralilaj 49/ Grealish 43 Shqipëria Teqja, Jonuzi, Syku, Marku, Sokoli, Çekiçi Hakrama (Vatnika 72), Ymeralilaj, Ymeraj, Bardhi, Beqiri (Murati 44) (Lokaj 52) Trajner:Xh. Mustedanagiç Irlanda Grimes, Long, Koin, OReili, Byrn (Mek Bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.514Z

Aston Villa ne finalen e FA Cup eliminoi Liverpoolin

Aston Villa ne finalen e FA Cup Skuadra nga Birminghami pret bileten e finales se madhe te embley-t ku do te gjeje Arsenalin pasi luajti nje 90 minutesh historik perballe Liverpoolit duke gjetur forca per te kthyer disavantazhin e perkohshembr br Tim Sherwood dhe ekipi i tij i dhane nje leksion fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama