Rezultate te kerkimit per termin: +Gregor +Rama

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.388Z

FOTOLAJM/Djali i Ramës, Gregoripunon si fotoreporter gjatë ndeshjes

ELBASAN - Pasioni i djalit të Kryeministrit Edi Rama për fotografinë është diçka që ai e ka treguar shpeshherë. Gregor Rama kësaj rradhe ka rënë në sy të tifozëve të shumtë në stadiumin ‘Elbasan Arena’ si fotoreporter.Në ndeshjen e Kombëtares shqiptare me Danimarkën q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.197Z

PD Djali i Rames me syze 60 mije

brbrSelia blu i kerkon djalit te kryeministrit Rama qe te beje publike pasurine e tij Sipas PD Gregor Rama ka syze qe kushtojne 60 mije dollare dhe ai duhet te sqaroje nese i ka blere apo nese i ka dhurate brbr brbrMedia ka zbuluar se studenti me i pasur ne vend dhe ndoshta ne rajon eshte i papuni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.643Z

Zbardhet pasuria e kryeministrit Rama dhe gruas së tij

Zbardhet pasuria e kryeministrit Edi Rama dhe bashkëshortes së tij Linda Rama gjatë vitit 2015. Në deklaratën e pasurisë së bërë pranë ILDKP-së në mes të këtij muaji, rezulton se çifti Rama ka shlyer një këst kredie në një bankë të nivelit të dytë, teksa pjesë e deklarimit ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.382Z

FOTOLAJM/Djali i Ramës, Gregoripunon si fotoreporter gjatë ndeshjes

ELBASAN - Pasioni i djalit të Kryeministrit Edi Rama për fotografinë është diçka që ai e ka treguar shpeshherë. Gregor Rama kësaj rradhe ka rënë në sy të tifozëve të shumtë në stadiumin ‘Elbasan Arena’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.872Z

Greg Rama: Berisha duhet larguar, por dyshoj se edhe mund të rikonfirmohet

Djali i kreut socialist, Edi Rama, Gregor Rama i ka kërkuar dje në një koment në “Facebook”, kryeministrit Sali Berisha të largohet për t’i lë shqiptarët të marrin frymë lirisht. “Kam filluar të dyshoj që shqiptar&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.131Z

Greg Rama, fotoreporter në "Elbasan Arena ”-FOTO

Në një kohë që Edi Rama ishte në tribunën VIP bashkë me bashkëshort en, Linda për të parë ndeshjen e kombëtares, djali i tij, Gregor Rama ka fotografuar këto çaste fantastike kur kombëtarja jonë barazoi me Danimark&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.506Z

Gregori: Me mua, Edi një shok i mirë, uroj që me Zahon të jetë baba i mirë

TIRANE - Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregori shprehet i emocionuar për ardhjen në jetë të vëllait të tij Zaho. Në një bisedë me gazetaren Mira Kazhani, Gregor Rama uron që “Edi të vërtetojë me Zahon se është një baba i mirë”. “Jam i emocionuar. Lajmin ma dha Ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama