Rezultate te kerkimit per termin: +Greqi

Meta: total 1000 / total_found 34906 / time 0.015 / keyword[0] greqi / docs[0] 34906 / hits[0] 56455 /
Shqiptarët në krye të trafikut të drogës edhe në Greqi, 37 të arrestuar
  • 2019-02-13

Shqiptarët në krye të trafikut të drogës edhe në Greqi, 37 të arrestuar

Policia greke ka shkatërruar një prej rrjeteve më të mëdha të trafikut të drogës në vend. Sipas njoftimit për shtyp të policisë, gjatë aksionit të zhvilluar në dy ditët e fundit u arrestuan në total 37 persona, 23 prej të cilëve shqiptarë, një shtetase rumune dhe 13 grekë. Ndë

Kush e zhvillon trafikun e armëve në Shqipëri, kufijtë nga hyjnë dhe dalin
  • 2019-02-11

Kush e zhvillon trafikun e armëve në Shqipëri, kufijtë nga hyjnë dhe dalin

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme brenda Strategjisë për Kontrollin e Armëve të Vogla, të Lehta, Mun

Tragjike në Greqi, gjendet i vdekur një 12-vjeçar shqiptar
  • 2019-02-11

Tragjike në Greqi, gjendet i vdekur një 12-vjeçar shqiptar

Një i mitur shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë. Sipas mediave greke, 12-vjeçari u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë. Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të Rodosit dhe policia për të zbardhur s

Mbretëresha Geraldinë sëmuret rëndë, ndihmohet nga gjinekologu grek
  • 2019-02-11

Mbretëresha Geraldinë sëmuret rëndë, ndihmohet nga gjinekologu grek

Nga Aurenc Bebja Paris-soir ka botuar, të mërkurën e 12 prillit 1939, në faqen n°5, një shkrim në lidhje me gjendjen shëndetësore të mbretëreshës Geraldinë, asokohe e strehuar në Greqi. Në shkrim thuhet se Mbretëreshën Geraldinë e kanë zënë ethet e lehonisë (puerperale). Shkrim

Nëna dhe tre vajzat jetonin në varfëri ekstreme, Dua të të bëj të lumtur u ndryshon jetën  
  • 2019-02-10

Nëna dhe tre vajzat jetonin në varfëri ekstreme, Dua të të bëj të lumtur u ndryshon jetën  

Programi Dua të të bëj të lumtur solli mbrëmë në ekranet tona historinë e një nëne, e cila kishte kaluar një kalvar vuajtjesh gjatë gjithë jetës së saj. Ishte pikërisht historia e Antonetës, nënës së tre vajzave që punonte në Top Channel si sanitare. Antoneta kur kishte qenë

Nis të studiojë për trajner, karriera e Andi Lilës drejt fundit?
  • 2019-02-10

Nis të studiojë për trajner, karriera e Andi Lilës drejt fundit?

I pranishëm në stadiumin e Gjirokastrës për të ndjekur sfidën e vendasve me Flamurtarin ishte edhe futbollisti i Kombëtares, Andi Lila, që është pjesë e Pas Janinës në Greqi. Në lidhjen me Gol pas Goli kavajasi tregoi se mbetet një ndjekës i rregullt i futbollist shqiptar.  E keni n

No Pic available
  • 2019-02-09

Panucci zbërthehet para Evropianit: Hysaj duhet të luajë, po më telefonoi Reali

Në prag të grumbullimit të parë për aventurën e re të kualifikueseve për kampionatin Europian, Christian Panucci tregon në një intervistë për Top Channel parapërgatitjet e kësaj ere të dytë të tij, pas një asaj të Ligës së Kombeve aspak pozitive. Tani po i shohim të gjithë, ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama