Rezultate te kerkimit per termin: +Greqi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.772Z

Paditet ambasada jonë në Greqi

Një grup artistësh shqiptarë me banim në Greqi kanë paditur ambasadën tonë në Athinë nën akuzën e "korrupsionit". Kallëzimi i artistëve që ushtrojnë aktivitetin e tyre në Greqi ka mbërritur në njësinë antikorrupsion në Prokurorinë e Tiranës dhe po verifikohet nëse ka vepër p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.849Z

Muaj mjalti në Greqi!

Michael Jordan dhe gruaja e tij e re Yvette Prieto po kalojnë muajin e mjaltit në Greqi. Ish-basketbollisti i famshëm gjendet në Mykonos dhe po qëndron në Jahtin e tij të stërmadh bashkë me ish-modelen. Çifti ka lundruar në ishujt grekë që pas martesës,më datë 27 pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.376Z

Greqi, 3500 shqiptarëve u hiqet pensioni

Greqi- Vonesa në depozitimin e dokumentacionit të kërkuar brenda afatit ligjor bëri që ti hiqet pensioni 3.500 shqiptarëve në Greqi. Kjo deklaratë u bë nga Ministri i Punës dhe Sigurimëve Shoqërore Jorgos Kutrumanis. Ministri tha se në kuadër të pagesës së pensionëve me anë të ll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.881Z

Greqi femijet shqiptare pa abetare

Ne tetor rreth 100 mije vogelushe shqiptare te cilet jetojne ne Greqi do te nisin shkollen ku do te mesojne si te shkruajne dhe te lexojne ne gjuhen shqipe por ata nuk kane tekste. Drejtuesi i Keshillit Pedagogjik te Mesuesve ne Greqi deklaron se Ministria e Arsimit nuk ka asnje fond per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.837Z

Greqi PASOK rikonfirmon fitoren

0 Zgjedhjet lokale ne raundin e dyte ne Greqi rikonfirmuan pak a shume voten e nje jave me pareNe kryeqy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.097Z

Mediat për zgjedhjet në Greqi

Fitorja e së majtës në zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Greqi, është një lajm që ka zënë faqet e para të shtypit apo titujt kryesorë në websitet e mediave të ndryshme, kombetare,P por edhe ndërkombëtare. CNN, një agjensi prestigjioze lajmesh, shkruan për këtë ngjarje artik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.028Z

Greqi, grafiteantimaqedonase nëmakinat e turistëve

GREQI- Turistë maqedonas njoftuan se në makinat e tyre ishin shënuar grafite nacionaliste greke gjatë qëndrimit të tyre për pushime në Halkidiki në Greqi. “Maqedonia është greke”, “Greqi ose asgjë” dhe shprehje antimaqedonase janë shkruar nëpër automjetet e tur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama