Rezultate te kerkimit per termin: +Greqi

Meta: total 1000 / total_found 34906 / time 0.015 / keyword[0] greqi / docs[0] 34906 / hits[0] 56455 /
U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)
  • 2019-03-06

U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)

Rrëfimi ekskluziv i një vajze, si u rrëmbye në vitin 1997 bashkë me fëmijë të tjerë. Ngjarja horror, si u mbajtën në një bodrum dhe më pas në pyll. E abuzuar seksualisht nga një person i njohur për të, të cilin e ka denoncuar në polici pasi arriti t’i shpëtonte grupit q

Durmishaj zgjedh përfaqësuesen e Greqisë?
  • 2019-03-06

Durmishaj zgjedh përfaqësuesen e Greqisë?

Fiorin Durmishaj është gjithnjë e më larg Shqipërisë. 22-vjeçari i cili po zhvillon një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Panionios teksa ka arritur të realizojë 11 gola mes kampionatit dhe Kupës së Greqisë, me shumë gjasa ka vendosur të zgjedhë përfaqësuesen helene në rang komb

No Pic available
  • 2019-03-06

Avioni venezuelian qëndron 4 orë në Athinë, a fshehu Tsipras arin e Maduros?

Venezuela është aktualisht shteti që gëzon gjithë vëmendjen e botës demokratike dhe çdo zhvillim nuk kalohet pa u vënë re. Kështu është edhe një ndalesë e avionit qeveritar venezuelian me ministrin e Jashtëm, Jorge Arreaza në aeroportin e Athinës. Ndalesa e Arreazas që sipas telev

No Pic available
  • 2019-03-05

Dalin detaje, killeri polak i kapur  në Kakavijë ka vrarë një shqiptar në Greqi

Mbrëmjen e sotme një shtetas polak me identitet të rremë u arrestua në Kakavijë dhe dyshimet e para ishin se kishim të bënim me një vrasës me pagesë që kërkohej nga Interpoli për disa ngjarje kriminale në Greqi. Të tjera detaje janë zbardhur tashmë për personin me inicialet D.K, i

Ndalohet një polak në Kakavijë, kërkohet nga Interpol si vrasës me pagesë
  • 2019-03-05

Ndalohet një polak në Kakavijë, kërkohet nga Interpol si vrasës me pagesë

Policia e Kakavijës ka shoqëruar sot një shtetas polak me identitet të rremë, i cili dyshohet të ketë gisht në një vrasje të kryer në kryeqytetin e Greqisë, Athinë. Policia Shtetit menjëherë ka nisur punën për të zbardhur veprimtarinë e të ndaluarit në pikën kufitare. Shtetasi

Më kishte nxirë jetën, gjykata jep vendimin për nipin që vrau gjyshin
  • 2019-03-02

Më kishte nxirë jetën, gjykata jep vendimin për nipin që vrau gjyshin

Vangjel Kapllani, 17-vjeçari që ekzekutoi me një plumb pas koke gjyshin e tij me të njëjtin emër, është njohur sot me masën e sigurisë në Gjykatën e Vlorës. 17 vjeçari mbërriti në gjykatë mëngjesin e së shtunës, së bashku me tre të arrestuarit e tjerë që dyshohet se ndërmjet

Kapen 21 kg heroinë në Greqi, arrestohen katër shqiptarë
  • 2019-03-01

Kapen 21 kg heroinë në Greqi, arrestohen katër shqiptarë

Katër shqiptarë janë vënë në prangat e policisë greke, teksa tentonin të trafikonin lëndë narkotike. Operacioni u zhvillua gjatë natës mes të enjtes dhe të premtes, në Kakavijë, në zonën e Egaleo, Haidari dhe Melisia u sekuestruan mbi 21 kilogramë heroinë. Fillimisht në Athinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama