Rezultate te kerkimit per termin: +Greqibrbr

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.114Z

Agron Llakaj Pasi imitova Berishen ia mbatha ne Greqi nga frika VIDEO

brbrSali Berishen e kam imituar per here te pare ne vitin 1994 Ai atehere ishte president dhe kjo pati efektin e nje boom-i Une shquhem se jam trim por pas kesaj ia mbatha 4 muaj ne Greqibrbr brbrKeshtu ka deklaruar Agron Llakaj aktor dhe prezantues i programit televiziv Al Pazar ne Vizion Plus i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.099Z

Takimi i G7 ne Dresden diskutohet rritja ekonomike

0 brbr SSSAbrASS brbrMinistrat e Financave te G7-es dhe kreret e bankave qendrore do te bisedojne per rritjen ekonomike ne Dresden te Gjermanisebrbr brbrMegjithese kriza greke nuk eshte pjese e axhendes ajo do te diskutohetbrbr brbrShtetet e Bashkuara-sic raportojne mediat nderkombetare- do ti shfr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.412Z

30 refugjate zhvendosen ne Luksemburg

0 brbr SSSAbrASS brbr30 refugjatet e pare kane lene Greqine ne kuadrin e Planit per Rilokalizimin Europian 6 familjet e para me origjine nga Siria dhe Iraku u zhvendosen nga Greqia per ne Luksemburgbrbr brbrAta u shoqeruan ne aeroportin e Athines nga Presidenti i Parlamentit Europian Martin Shulz d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.593Z

Shpallen kampionet e mundjes per vitin 2014

0 brbr SSSAbrASS brbrSporti i mundjes ka shpallur kampionet per vitin 2014 Ne ndeshjet e zhvilluar te shtunen ne pallatin e sporti Asllan Rusi beslidhja eshte shpallur si ekipi fitues ne stilin klasik ndersa Teuta ne ate te lirebrbr brbrNe kete kampionat per te rritur merrnin pjese 16 ekipe dhe rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.357Z

Lila rikthehet te PAS Janina

0 brbr SSSAbrASS brbrAndi Lila do te luaje perseri per PAS Janinen Futbollisti shqiptar eshte prezantuar nga ekipi pas huazimit te Parma qe falimentoi dhe do ta nise nga Seria Dbrbr brbrMbrojtesi i Kuqezinjve  ka kontrate me Janinen deri ne qershor te 2017 Ai eshte pjese e ketij ekipi prej 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.305Z

Mbi 1 milion refugjate drejt Europes ne 2015

0 brbr SSSAbrASS brbrBilanci i krizes me te rende te emigranteve pas Luftes se Dyte Boterore eshte mbi 1 milione refugjate qe kane mberritur ne brigjet e Europes prej fillimit te vitit 2015brbr brbrAgjencia e Kombeve te Bashkuara per Refugjatetka ka deklaruar se mbi 80 e 1 milione e 503 emigrantev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.281Z

Kapen 71 klandestine nga Siria

brbrPolicia kufitare e Gjirokastres ka ndaluar 71 klandestine nga Siria qe kishin hyre ilegalisht ne Shqiperi nga kufiri grek Klandestinet mes te cileve 7 gra dhe 5 femije u kapen ne fshatin Nepravishte Ata i kane thene policise se synonin te mberrinin ne Mal te Zi per te vijuar me tej udhetimin dre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama