Rezultate te kerkimit per termin: +Greqine +Dhe

Total: 2862
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.087Z

Vritet me arme zjarri nje djale i ri prane kufirit me Greqine

PUBLICITET Nje djale i ri mbeti i vrare gjate nates duke gdhire dita e sotme pasi u qellua me arme zjarri ne malin e Gramozit prane piramides numer 4br br Viktima eshte Mario Laho 26 vjec banor i fshatit Starje te rrethit te Kolonjes ne afersi te zones kufitare me Greqinebr br D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.773Z

Mitsotakis Mos luani me Greqine Tirana po ngre ceshtje inekzistente

Transmetuar me 26112016 - 0809 Shqiperia me nje seri deklaratash dhe aktesh hap pothuajse te gjitha temat e marredhenieve tona dypaleshe duke shtuar dhe ceshtjen inekzistente te ashtuquajtur came ka deklaruar kreu i Demokracise se Re Kyriakos Mitsotakisbr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.264Z

MPJ Bushati Opsionet per zgjidhjen e kufirit detar me Greqine

Transmetuar me 30052015 - 1224 PUBLICITET Po kaq e hapur si mundesi eshte adresimi i kesaj ceshtjeje tek instrumentet qe ofron e drejta nderkombetare dhe precedentetbr br Ministri i Jashtem Ditmir Bushati thote se ka dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.496Z

Kriza, shqiptaret braktisin Greqine, investojne ne Shqiperi

Kriza e rende ekonomike qe ka perfshire vendin fqinj Greqine ka bere qe nje numer i konsiderueshem emigrantesh shqiptare te hapin biznes te ri ne Shqiperi ose ta transferojne ate ne vendin tone. Ekspertet e Ekonomise mendojne se klima e favorshme e biznesit, siguria dhe eksperienca e punes qe kane s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.912Z

Marreveshja e ujerave Haxhinasto Shqyrtim jo negocim me Greqine

Ministri i Jashtem Edmond Haxhinasto beri dje te qarte se perfundimi i marreveshjes per hapesiren detare mes Shqiperise dhe Greqise eshte ne interes te dy vendeve. Pasi sqaroi se axhenda e tij aktuale eshte nje vizite ne Bruksel ministri Haxninasto tha se do te kete nje takim nor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.396Z

Eurozona e percare per Greqine disa shtete nuk e besojne

0 brbr SSSAbrASS brbrEurozona mbetet shume e percare per hapjen e negociatave midis institucioneve financiare nga njera ane dhe autoriteteve greke nga ana tjeter per shkak te mungeses se nje kushtezimi te qarte dhe ambicioz ne planin e reformave te prezantuar nga pala grekebrbr brbrPor mbi te gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.117Z

eshtja came Idrizi Do te imponojme negociata me Greqine

PDU-ja do te bashkepunoje me te gjitha forcat politike me te gjithe faktoret politike per zgjidhjen e ceshtjes came . Keshtu deklaroi ne njevjetorin e Partise per Drejtesi dhe Unitet kreu i saj Shpetim Idrizi. Ai vuri ne dukje se brenda nje viti eshte bere gjithcka ndryshe per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama