Rezultate te kerkimit per termin: +Greta

Meta: total 829 / total_found 829 / time 0.000 / keyword[0] greta / docs[0] 829 / hits[0] 1658 /
No Pic available
  • 2017-10-05

Çifti më i përfolur i momentit në bashkëpunim muzikor

Këngëtarja Eni Koci ka disa kohë që përflitet për një romancë me reperin Genc Prelvukaj, por asnjëherë nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë. Ky i fundit solli projektin muzikor Nuk ka dashni në bashkëpunim me Greta Kocin, i cili rezultoi shumë i suksesshëm. Edhe pse nuk deklarojnë

No Pic available
  • 2017-09-26

Greta Koçi feston ditëlindjen, ja kush e surprizoi në mes të natës

Këngëtarja Greta Koçi feston sot ditëlindjen, ndërsa ka marrë surpriza që në minutat e para të mbrëmjes. Edhe pse i ka mbetur nofka si 16 vjec, tashmë kanë kaluar plot 10 vite dhe ajo feston si 26 vjecare. Në një video në Instagram, Greta ka treguar surprizën që i bëri motra e saj

No Pic available
  • 2017-09-18

Aspak ndryshe, 9-vjeçari autik që shkëlqen në shkollë

Në shkollën pedagogjike të Elbasanit mëson edhe një nxënës pak i veçantë. Ai është nëntëvjecari Egli Malësia që shkon në klasën e tretë dhe dëftesën e ka me nota të shkëlqyera. Egli është diagnostikuar me autizëm kur ishte 1 vjec e gjysmë, por shtatë vjet përkujdesjeje t

Dashuria robëruese e Maria Kalas
  • 2017-07-17

Dashuria robëruese e Maria Kalas

Ajo nuk mundi ta harronte Aristotel Onasis, miliarderin grek që i pushtoi zemrën dhe I fali një jetë plot pasione dhe drama. Më mirë një dashuri e madhe e përfunduar, sesa një dashuri kurrë e jetuar. Takimi që do ndryshonte rrjedhën e jetës së sopranos greke që në atë kohë po pusht

No Pic available
  • 2017-06-30

Alergjitë e verës, Fier, mjekët: Rastet në rritje, krahasuar me një vit më parë

Ndryshe nga alergjitë klasike që shfaqen deri në muajin maj, ato të stinës së nxehtë prekin më shumë personat që janë alergjikë ndaj pickimit të insekteve të ndryshme ose lëkura e të cilëve nuk e përballon rrezatimin e shtuar diellor. Mjekia alergologe, Greta Gjini tregon për rast

No Pic available
  • 2017-06-16

Nuk ka dashni për Greta Koçin dhe Genc Prelvukajn

Këngëtarët e njohur shqiptar Genc Prelvukaj dhe Greta Koçi kanë zyrtarizuar se do të vijnë së bashku për të sjellë një projekt të ri. Përmes një fotoje të hedhur në rrjetin e tyre në Instagram, dyshja ka bërë të ditur se projekti i ri do të dalë këtë të shtune në orën 13:

Kamy, shkrimtari që i donte aq shumë gratë
  • 2017-06-07

Kamy, shkrimtari që i donte aq shumë gratë

Luan Rama Kur Alfred Kamy (Camus) redaktonte librin e tij të fundit, Le Premier Homme, (Njeriu i Parë, i botuar veçse para disa vitesh), i cili mbeti i papërfunduar, në fletoret e tij ai kishte shkruar: Jai quatres femmes à la fois et mène donc une vie vide, («Dashuroj katër gra njëherësh