Rezultate te kerkimit per termin: +Greta

Meta: total 829 / total_found 829 / time 0.000 / keyword[0] greta / docs[0] 829 / hits[0] 1658 /
No Pic available
  • 2017-02-23

E doja pikturën, por zgjodha këngën

-Intervistë me këngëtarin e mirënjohur të muzikës popullore, RESHIT BOKA- Ju jeni një këngëtar i mirënjohur i muzikës popullore. Po sot në tregun e muzikës ka shumë këngëtarë të gjinive e llojeve të ndryshme te muzikës. A mendoni se tregu i këngëtarëve ka nevojë për një rr

Greta Koçi tregon kush fshihet pas Atij, një dashuri e re?
  • 2017-02-20

Greta Koçi tregon kush fshihet pas Atij, një dashuri e re?

Një varg postimesh konfuze të cilat i referoheshin atij e bënë kryefjalë lajmesh Greta Koçin pak ditë më parë. Foto nga një set fotografik në të cilin shënohej hashtagu #atij u shpërndanë me shpejtësi bashkë me një lajm të ri të supozuar për Gretën: një dashuri e re? Në të

No Pic available
  • 2017-02-20

Greta Koçi publikon këngën e re, këngëtarja më joshëse se kurrë më parë

Greta Koçi ka nxjerrë në treg projektin më të ri muzikor. Kënga mban titullin Atij. Për teksin e kësaj kënge është kujdesur Fifi e me muzikë është marrë Alandy Max Audio. Kohet e fundit, këngëtarja është shfaqur mjaft joshëse në disa foto të publikuara ne rrjetin e saj social I

No Pic available
  • 2017-02-15

Urimet e VIP-avë në ditën e të dashuruarëve

Dita e 14 shkurtit është dita ku të gjithë të dashuruarit i shprehin fjalë nga zemra partenrëve të tyre. Kështu ka ndodhur me personzhet shqiptare të njohur të ekranit dhe të skenës, të cilët më 14 shkurt kanë uruar personat e tyre të dashur nëpërmjet postimeve në rrjetet e tyre

No Pic available
  • 2017-01-14

Ramush Haradinaj shpallet Nderi i Shkodrës

Me unanimitet të plotë, përfaqësues të të gjitha forcave politike votuan në Këshillin e Qarkut Shkodër dhënien e titullit Nderi i Shkodrës për Ramush Haradinajn. Propozimi i kryetares së Këshillit të Qarkut, Greta Bardeli-Gjoni, u mbështet në mbledhje nga të gjithë anëtarët si d

Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën, çfarë më tha Jozefina dhe (një intervistë për të mos u humbur)
  • 2016-12-24

Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën, çfarë më tha Jozefina dhe (një intervistë për të mos u humbur)

Një stinë ndryshe kjo për politikanin e famshëm Nard Ndoka, i cili ngritjen e zërit opozitar në Kuvend e zëvendësoi me ngritjen e balerinave në ajër, në padjeshkat që, për çudinë e të gjithëve, arriti ti realizonte si duhet. Spektakli Dance with me ka shpallur fituesit e tij, Re

No Pic available
  • 2016-11-30

Në gjyq ish-kryedoganieri i Beratit, dëmi ndaj shtetit 400 mijë $

Ish kreu i Doganës së Beratit, 4 zyrtarë të saj si dhe administratori i një subjekti privat janë dërguar në gjykatë pasi akuzohen se i kanë shkaktuar shtetit një dëm në vlerën rreth 400 mijë dollarë. Përmes një njoftimi për shtyp mësohet se prokuroria e Beratit ka nisur hetimin n