Rezultate te kerkimit per termin: +Greta

Meta: total 829 / total_found 829 / time 0.000 / keyword[0] greta / docs[0] 829 / hits[0] 1658 /
Berat, shkon në gjykim dosja për ish-zyrtarët e doganës
  • 2016-11-30

Berat, shkon në gjykim dosja për ish-zyrtarët e doganës

Ish-kreu i Doganës së Beratit, 4 zyrtarë të saj si dhe administratori i një subjekti privat janë dërguar në gjykim pasi akuzohen se i kanë shkaktuar shtetit një dëm në vlerën rreth 400 mijë dollarë. Prokuroria e Beratit ka nisur hetimin në bazë të materialit referues të Kontrollit

No Pic available
  • 2016-11-11

PD: Dhuna ndaj tregtarëve të duhanit në Shkodër brutale dhe e dënueshme

Duke i konsideruar shfaqje brutale të asaj çka ndodhi midis tregtarëve të duhanit në lagjen Rus të Shkodrës dhe inspektorëve doganorë, Partia Demokratike thekson se shfaqje të tilla janë të papranueshme dhe të dënueshme. Nënkryetarja e PD-së së Degës së Shkodrës, Greta Bardeli, u

Perplasja ne Shkoder PD Qeveria mos provokoje qytetaret
  • 2016-11-11

Perplasja ne Shkoder PD Qeveria mos provokoje qytetaret

Transmetuar me 11112016 - 1457 Tirane 11 nentor 2016 NOAal- Partia Demokratike reagon lidhur me ngjarjen e dites se sotme ne Shkoder ku pati konfrontim mes tregtareve te duhanit dhe perfaqesuesve te sektorit te krimit ekonomikbr br Teksa policia ka sekuest

Incidenti në Shkodër, PD: Qeveria mos të guxojë të provokojë
  • 2016-11-11

Incidenti në Shkodër, PD: Qeveria mos të guxojë të provokojë

Pas incidentit të sotëm mes tregtarëve të duhanit dhe shefit të krimit ekonomik ka reaguar PD-ja. Partia Demokratike, me anë të nënkryetares së PD-së, dega Shkodër, Greta Bardeli tha se këto ngjarje janë të papranueshme dhe të dënueshme. Bardeli u kërkoi qytetarëve shkodranë q

Shërbimi i ri në maternitetin Mbretëresha Geraldinë, klasa këshillimi për nënat
  • 2016-11-09

Shërbimi i ri në maternitetin Mbretëresha Geraldinë, klasa këshillimi për nënat

Tashmë të gjitha gratë shtatzëna do të kenë mundësi që të marrin këshilla falas për shtatzëninë e tyre. Një projekt i Spitali Universitar Obstetrik Gjinekologjik Mbretëresha Geraldinë, në bashkëpunim me Fondacionin Spitalor të Nënës dhe Fëmijës ka sjellë për herë të parë

Kryerabini i Athinës dhe gjithë Greqisë është vlonjat!
  • 2016-11-08

Kryerabini i Athinës dhe gjithë Greqisë është vlonjat!

Rrënjët shqiptare të kryeklerikut hebre të Athinës, si ia marrin hebrenjtë vlonjatë Do marr çiftenë… mbas ceremonish fetare dhe fatet e familjes hebreje me mbiemër Tepelena. Nga Altin Raxhimi / BIRN Paraditen e dy korrikut që kaloi, duke duruar vapën mes djersësh që shkonin çur

No Pic available
  • 2016-11-07

REPORTAZHI/ Kryerabini i Athinës dhe gjithë Greqisë është vlonjat!

I fundmi i tre reportazheve tregon rrënjët shqiptare të kryeklerikut hebre të Athinës, si ia marrin hebrenjtë vlonjatë Do marr çiftenë… mbas ceremonish fetare dhe fatet e familjes hebreje me mbiemër Tepelena. Nga Altin Raxhimi Paraditen e dy korrikut që kaloi, duke duruar vapën