Rezultate te kerkimit per termin: +Greta

Meta: total 829 / total_found 829 / time 0.000 / keyword[0] greta / docs[0] 829 / hits[0] 1658 /
Greta Koçi: Berishën e imitoj shpesh, Nard Ndoka e ka zemrën e madhe
  • 2016-11-02

Greta Koçi: Berishën e imitoj shpesh, Nard Ndoka e ka zemrën e madhe

Transmetuar më 02.11.2016 - 08:17 Prej më shumë se një dekade Greta Koçin e kemi njohur të gjithë si këngëtare. Megjithatë, kohëve të fundit ajo na ka zbuluar edhe një tjetër talent. Një video e ish-nënkryeta

Grace Kelly, aktorja e famshme që braktisi Hollivudin për tu bërë princeshë
  • 2016-10-26

Grace Kelly, aktorja e famshme që braktisi Hollivudin për tu bërë princeshë

Greis Kelli (Grace Kelly) lindi në Filadelfia, Pensilvania në 12 Nëntor 1929. Familja e saj katolike, irlandeze gëzonte një status te rëndësishëm social. Babai i saj B. Kelly Sr. ishte një milioner i ri, djali i një emigranti irlandez. Ai ishte fitues i medaljes së artë në vozitje në l

No Pic available
  • 2016-10-17

VIDEO/ Aksidenti tragjik, momenti kur zjarrfikësit hapin me leva bagazhin e Benz-it të Deliallisit

Dashnor Deliallisi, shkaktari i aksidentit tragjik që ndodhi pak ditë më parë në Sukth, ku humbën jetën tre vajza dhe ai vetë, ishte i fiksuar pas shpejtësisë dhe makinave luksoze. Ai u fut kundravajtje në autostradën Tiranë-Durrës, me një Benz luksoz, i cili u bllokua automatikisht m

Aksidenti tragjik ku vdiqen 3 shoqet shqetesimi per te cilin kerkojne ndihme familjaret
  • 2016-10-17

Aksidenti tragjik ku vdiqen 3 shoqet shqetesimi per te cilin kerkojne ndihme familjaret

Nje aksident tragjik tronditi vendin disa dite me pare ku kater te rinj humben jeten pasi dy makina u perplasen ne autostraden Tirane-Durres 36-vjecari Dashnor Deliallisi ka qene duke udhetuar me shpejtesi dhe ne sens te kundert dhe ka perplasur per vdekje tre shoqet e ngushta Greten Izabelen dhe El

No Pic available
  • 2016-10-16

Nga persekutimi i familjes te gafat, rrëfimi Nard Ndokës: Kam qenë themelues i PD!

Nard Ndoka, i ftuar në emisionin Xing me Ermalin, ka deklaruar se ka qenë një nga themeluesit e Partisë Demokratike në vitin 1990. Gjithashtu ai tregoi se i përket shtresës së të përndjekurve politikë, pasi gjyshi i tij është dënuar me pushkatim pas vdekjes. Ndoka shton se familja e

Nard Ndoka tregon si i hyri politikës dhe të vërtetën e batutave që qarkullojnë rreth tij
  • 2016-10-16

Nard Ndoka tregon si i hyri politikës dhe të vërtetën e batutave që qarkullojnë rreth tij

Transmetuar më 16.10.2016 - 08:09 Deputeti Nard Ndoka në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit, ka rrëfyer momente nga fëmijëria, si hyri në politikë dhe jo vetëm. Ndër të tjera ai ka treguar edhe të vërtet

Aksidenti tragjik ne Durres ja pse 23 vjecarja nuk devijoi dot
  • 2016-10-15

Aksidenti tragjik ne Durres ja pse 23 vjecarja nuk devijoi dot

Policia rrugore ne Durres ka dhene detaje te reja rreth aksidentit tragjik qe ndodhi mengjesin e te enjtes ne autostraden Tirane- Durres Mesohet se pergjate 12 kilometrave qe Dashnor Deliallisi levizi ne sens te kundert ne autostrade ka ndeshur edhe nje tjeter makine por drejtuesi i saj ka mundur ta