Rezultate te kerkimit per termin: +Greta

Meta: total 829 / total_found 829 / time 0.000 / keyword[0] greta / docs[0] 829 / hits[0] 1658 /
Zbulohet çfarë e lidhte Capital T me shkaktarin e aksidentit tragjik në Durrës |FOTO
  • 2016-10-15

Zbulohet çfarë e lidhte Capital T me shkaktarin e aksidentit tragjik në Durrës |FOTO

Transmetuar më 14.10.2016 - 15:59 Një detaj tjetër interesant rreth viktimës së katërt si dhe shkaktarit të aksidentit tragjik në Durrës ka ardhur në redaksinë e Jeta Osh Qef. Miku i Dashnor Deliallisit ka zbuluar se Dashno

Aksidenti tragjik me 4 te vdekur viktimat udhetonin pa rrip sigurimi
  • 2016-10-14

Aksidenti tragjik me 4 te vdekur viktimat udhetonin pa rrip sigurimi

Durres 13 tetor 2016 NOAal - Nje grup hetimor i perbere nga eksperte te aksidenteve dhe mjeko-ligjore kane marre ne dore ceshtjen e aksidentit tragjik me 4 te vdekur ne autostraden Tirane-Durres ne Sukthbr br Nga ekspertiza paraprake rezultoi se duke pare demtimet ne qafe te viktimave asnje prej t

No Pic available
  • 2016-10-14

Aksidenti në Sukth, tragjedia e dytë në familjen që ka humbur edhe vajzën 9 vjeç

Njëra nga vajzat që humbi jetën tragjikisht sot në aksidentin e rëndë në Sukth, bashkë me shoqet e saj të ngushta, nuk është e vetmja që familja e saj humbet. 33-vjeçarja Izabela Gega është vajza e dytë e Pëllumb Gegës që humb jetën në një aksident automobilistik. Mësohet se n

Detaje të reja/ Shoferi që shkaktoi aksidentin me 4 viktima po ndiqej nga policia
  • 2016-10-14

Detaje të reja/ Shoferi që shkaktoi aksidentin me 4 viktima po ndiqej nga policia

Pas aksidentit tragjik që i mori jetën 4 të rinjve në orët e para të mëngjesit të sotëm, në autostradën Tiranë Durrës, policia ka zbardhur detaje të reja. Mjeti që ecte në krah të kundërt dhe që drejtohej nga 36-vjeçari Dashnor Deliallisi ishte në ndjekje nga policia. Njoftimi

No Pic available
  • 2016-10-14

Aksidenti tragjik në Sukth, asnjë nga viktimat nuk ka pasur rrip sigurimi

Vijojnë hetimet në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm në Sukth të Durrësit. Sipas burimeve nga policia, Dashnor Deliallisi, 36 vjeçari i cili shkaktoi aksidentin me 4 viktima mund të ketë qenë nën efektin e substancave narkotike dhe të al

No Pic available
  • 2016-10-14

VIDEO/ Piloti i vdekjes filmonte veten me mbi 176 km/orë në autostradën Tiranë-Durrës

Dashnor Deliallisi, shkaktari i aksidentit tragjik që ndodhi mëngjesin e djeshëm në Sukth, ku humbën jetën tre vajza dhe ai vetë, ishte i fiksuar pas shpejtësisë. Momente të tilla, plot adrenalinë, ku lëvizte me shpejtësi të madhe me mjetet e tij superluksoze nuk ka ngurruar ti fiks

Aksidenti tragjik në Durrës, zbulohet lidhja mes Capital T dhe Dashnor Deliallisit |FOTO
  • 2016-10-14

Aksidenti tragjik në Durrës, zbulohet lidhja mes Capital T dhe Dashnor Deliallisit |FOTO

Transmetuar më 14.10.2016 - 15:59 Një detaj tjetër interesant rreth viktimës së katërt si dhe shkaktarit të aksidentit tragjik në Durrës ka ardhur në redaksinë e Jeta Osh Qef. Miku i Dashnor Deliallisit ka zbuluar se Dashno