Rezultate te kerkimit per termin: +Greta

Meta: total 829 / total_found 829 / time 0.000 / keyword[0] greta / docs[0] 829 / hits[0] 1658 /
No Pic available
  • 2016-10-13

FOTOT/ Aksidenti tragjik në Sukth, tre viktimat ishin shoqe me njëra-tjetrën. Po udhëtonin drejt Greqisë

Policia ka identifikuar viktimat e akisdentit tragjik të Sukthit. Ata janë shtetasit Dashnor Deliallisi, Greta Sherfi, Izablea Balla dhe Elona Xhuti. Rezulton se tre vajzat ishin mikesha me njëra-tjetrën, ndërsa mësohet se po udhëtonin në Greqi, aty ku prej disa vitesh jetonte Izabela Bal

No Pic available
  • 2016-10-13

Aksident tragjik humbin jeten 4 te rinj ne Sukth

brbrKjo eshte ajo cfare ka mbetur nga aksidenti tragjik ne superstraden Tirane-Durres ku humben jeten kater te rinj tre vajza dhe nje djale Dy makina te shnderruara ne nje grumbull hekurishtesh Ngjarja e rende ndodhi rreth ores 0415 te mengjesit te kesaj te enjteve ne afersi te Sukthit Tre vajzat G

No Pic available
  • 2016-10-13

Djali që shkaktoi aksidentin tragjik në Durrës po ndiqej nga policia

Djaloshi 36 vjeçar i cili shkaktoi aksidentin tragjik të mëngjesit të sotëm në Sukth të Durrësit, me 4 viktima, ishte në ndjekje të policisë. Pak minuta më pas policia mësoi aksidentin. Përmes një deklarate zyrtare policia e Durrësit informoi pasditen e 13 tetorit, (Disa ore nga aksi

Aksidenti me 4 te rinj te vdekur nje nga makinat e ndiqte policia
  • 2016-10-13

Aksidenti me 4 te rinj te vdekur nje nga makinat e ndiqte policia

Durres 13 tetor 2016 NOAal- Njera nga makinat e cila u perfshi ne aksidentin qe shkaktoi kater te vdekur ne autostraden Tirane- Durres mengjesin e sotem po ndiqej nga policiabr br Policia jep detaje mbi ngjarjen dhe thote se ne afersi te nje karburanti policia rrugore e Durresit ishte ne nje pike

Perplasja fatale njera nga viktimat kishte humbur dhe nje moter ne aksident
  • 2016-10-13

Perplasja fatale njera nga viktimat kishte humbur dhe nje moter ne aksident

Tirane 13 tetor 2016 NOAal- Kur fati i keq te vjen hapi deren shte kjo shprehja qe perdoret ne raste fatkeqesish dhe kete gje po e perjeton familja Gega e cila humbi vajzen mes kater viktimave te aksidentit tragjik te mengjesit ne autostraden Tirane- Durresbr br Izabela Gega e cila udhetonte bashk

Aksidenti me 4 viktima, Benzi i iku policisë; eci në sens të kundërt
  • 2016-10-13

Aksidenti me 4 viktima, Benzi i iku policisë; eci në sens të kundërt

Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja në lidhje me aksidentin ku humbën jetën 4 persona. Burimet zyrtare bëjnë me dije se  në afërsi të karburant “Kastrati”,  shërbimet e Rendit dhe të Qarkullimit Rrugor Durrës  ishin në pikë kontrolli kur kanë konstatuar një m

Aksidenti në Sukth, 3 shoqet e ngushta po shkonin në Greqi
  • 2016-10-13

Aksidenti në Sukth, 3 shoqet e ngushta po shkonin në Greqi

Policia ka publikuar emrat e katër viktimave që humbën jetën tragjikisht në aksidentin e frikshëm që ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se nga aksidenti humbi jetën drejtuesi i njërit mjet, Dashnor Deliallisi, si dhe nga mjeti tjetër, Greta Sherifi nga Sa