Rezultate te kerkimit per termin: +Grosjean

Total: 138
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.027Z

Hamilton triumfon në Kanada

Piloti i McLaren, Lewis Hamilton, ka fituar në garën për çmimin e madh të Kanadasë në Montreal. Humbësit më të mëdhenj të kësaj gare ishin kampioni aktual Sebastian Vettel dhe piloti i Ferrarit, Fernando Alonso, të cilët z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.254Z

Formula 1, Vettel i pandalshëm, Alonso i shtyn festën

Sebastian Vettel nuk di të ndalet, ndërsa fitoi garën e katërt radhazi e të nëntën në këtë sezon në Çmimin e Madh të Japonisë. Megjithatë, ndonëse në Suzuka piloti gjerman kishte shanse për të fituar matematikisht titullin e katërt kampion në karrierë, diçka e tillë duket se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.265Z

SPA, Hamilton me i shpejti ne provat e lira

Lewis Hamilton eshte piloti me i shpejte i sesionit te dyte te provave te lira ne pisten e SPA-se ne Belgjike. Britaniku i Mc Laren ka lene pas Timo Glock me Toyota dhe Ferrarin e Kimi Raikkonen. Koha e katert i takon Mark Webber me Red Bull, ndersa Romain Grosjean i Renault ka regjistru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.791Z

Vettel nuk ndalet, triumfon edhe në Kore

Dominimi i plotë i Sebastian Vettel njohu një kapitull të ri në garën e 14-të të sezonit, në Çmimin e Madh të Koresë së Jugut. Piloti gjerman, i nisur i pari nuk e vendosi asnjëherë në diskutim fitoren, edhe pse distanca që ai krijoi me ndjekësit u shkurtua dy herë nga dalja e maki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.188Z

Të dashurat më seksi të pilotëve të Formula 1

Nga Nicole Scherzinger, Jessica Michibata, Dasha Kapustina: bukuroshet në pole position Vettel, Raikkonen, Hamilton: kjo është renditja pas katër garave të Formula 1, që do ti ndezë motorët më 12 maj në cirkuitin e Katalonjës (Spanjë). Ndërsa Alonso me shokë vazhdojnë betejën, ësht�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.631Z

Montreal i pari Alonso ne provat e lira 2

Fenando Alonso me Ferrarin ka lënë pas të gjithë pilotët e tjerë në fund të ditës së parë të provave të lira, për Çmimin e Madh të Kanadasë në Formula 1. Në Montreal, spanjolli e ka mbyllur n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.711Z

Formula 1, Webber kryeson ndaj Vettel, niset i pari në Suzukas

JAPONI-Mark Webber është piloti që do të niset i pari në garën e nesërme të Folmula 1, në pistën japoneze. Ai ka sfiduar pilotin Sebastian Vettel, i cili ishte pretendenti kryesor për të startuar garën në Suzukas. Webber fitoi pol positionin për Çmimin e Madh të Japonisë. Ai la pas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama