Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
Pjesë e grupit Bajri/ Arrestohet boksieri i Vllaznisë, i bllokohet BMW-ja luksoze (Foto)
  • 2019-03-09

Pjesë e grupit Bajri/ Arrestohet boksieri i Vllaznisë, i bllokohet BMW-ja luksoze (Foto)

Policia ka arrestuar një tjetër anëtar të grupit ‘Bajri’,  i cili ishte shpallur në kërkim prej shtatorit të vitit të kaluar. Ai është boksieri i Vllaznisë, Nelson Hysa 35-vjeç. Hysa akuzohet për disa vepra penale si pjesëmarrje në organizata kriminale, grup i struktur

Russiagate, ish-kryetari i fushatës së Trump dënohet me 47 muaj burg
  • 2019-03-09

Russiagate, ish-kryetari i fushatës së Trump dënohet me 47 muaj burg

Lobisti i njohur dhe ish-kryetari i fushatës së Donald Trump, Paul Manafort është njohur të enjten me masën e sigurisë të paracaktuar nga gjykata dhe atij do ti duhet të kryejë pothuajse katër vjet burg. Dënimi është shumë më pak se ajo që pritej dhe ishte kërkuar nga prokurori Ro

Tetë duele të zjarrta në Europa League, nuk falen gabimet
  • 2019-03-07

Tetë duele të zjarrta në Europa League, nuk falen gabimet

Gjithsej 16 skuadra nga 11 shtete do të vazhdojnë aventurën e tyre në edicionin e 48-të të kompeticionit të dytë më të rëndësishëm në Kontinentin e Vjetër dhe sezonin e 10-të, që kur ky aktivitet ka ndryshuar strukturë dhe i luan ndeshjet sipas formatit aktual, Europa League. Final

MIRËNJOHJE!
  • 2019-03-07

MIRËNJOHJE!

Nga Ilir ÇUMANI (Kushtim për një misionare të dijes dhe humanizmit me rastin e 7 dhe 8 marsit) Nuk ndodh shpesh që, në të përditshmen tonë të takosh e të njohësh nga afër njerëz krejt të zakonshëm, të cilët, me jetën dhe veprimtarinë e tyre modeste bëhen shembulli më i mirë p

Përgjaket burgu grek! Sherr me thika shqiptarë-gjeorgjianë, ka viktima
  • 2019-03-07

Përgjaket burgu grek! Sherr me thika shqiptarë-gjeorgjianë, ka viktima

Një sherr i dhunshëm është regjistruar sot në mbrëmje në burgun famëkeq grek të Koridhalos. Përplasja ka ndodhur në spitalin psikiatrik të burgut midis të dënuarve shqiptarë dhe të burgosurve rusisht-folës nga Gjeorgjia dhe Armenia. Në sherrin që zgjati rreth 5 minuta janë përdo

No Pic available
  • 2019-03-07

7 marsi/ Veliaj nderon me Medaljen e Mirënjohjes mësuesit pensionistë

Me rastin e 7 marsit, Bashkia e Tiranës vlerësoi me Medaljen e mirënjohjes 8 prej mësuesve të cilët falë punës së palodhur dhe pasionit ndër vite kanë kontribuar në rritjen e cilësisë së arsimit dhe përgatitjen e brezave të rinj. Ka qenë vetë kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i ci

Kamioni me 2.5 tonë drogë drejt Italisë, dënohen 3 doganierët
  • 2019-03-06

Kamioni me 2.5 tonë drogë drejt Italisë, dënohen 3 doganierët

Gjykata për Krime të Rënda dha vendimin përfundimtar për grupin që trafikoi drejt Italisë 2.5 tonë drogë në vitin 2017. Në vendimin e sotëm, gjykata dënoi me 15 vite burg Euron Hotin, 13 vite Malton Lleshin dhe 16 vite Aurel Lazen, por për shkak të bashkëpunimit u dënua me 2 vite. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama