Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)
  • 2019-03-06

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)

Në intervistën e tij në emisionin Porta a porta të gazetarit të njohur italian, Bruno Vespa, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama deklaroi se në Shqipëri nuk po ndodhte asnjë revoltë popullore, se në vend ka stabilitet për biznesin e huaj dhe se numri i turistëve është gjithnjë në r

Banda e hajdutëve, kush janë 6 shqiptarët e arrestuar në Itali
  • 2019-03-06

Banda e hajdutëve, kush janë 6 shqiptarët e arrestuar në Itali

Shkatërrohet një grup kriminal i specializuar në fushën e vjedhjeve dhe i dyshuar për së paku 20 raste në tre muaj. Shqiptarët u zbuluan dhe arrestuan teksa policia italiane po mbante nën vëzhgim një dyqan floriri që blinte produkte të vjedhura. Bëhet fjalë për vjedhje, grabitje me d

U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)
  • 2019-03-06

U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)

Rrëfimi ekskluziv i një vajze, si u rrëmbye në vitin 1997 bashkë me fëmijë të tjerë. Ngjarja horror, si u mbajtën në një bodrum dhe më pas në pyll. E abuzuar seksualisht nga një person i njohur për të, të cilin e ka denoncuar në polici pasi arriti t’i shpëtonte grupit q

Sherr live Nazarko-Noka/ Vodhe vota në mes Tiranës, E di popullin budalla
  • 2019-03-05

Sherr live Nazarko-Noka/ Vodhe vota në mes Tiranës, E di popullin budalla

Diskutimi për aksionin opozitar dhe vendimin për të djegur në grup mandatet e deputetëve ka degjeneruar në një sherr midis analistit Shpëtim Nazarko dhe ish-deputetit të PD, flamur Noka në studion e emisionit Dritare. Teksa Noka hidhte akuza ndaj mazhorancës aktuale, Nazarko e akuzoi se a

Skandal në Gjykatën e Matit, lirohet i arrestuari me 2 ton hashash (Përgjimet)
  • 2019-03-04

Skandal në Gjykatën e Matit, lirohet i arrestuari me 2 ton hashash (Përgjimet)

Fiks Fare denoncoi një skandal në drejtësi, ku Gjykata e Matit liroi nga burgu një person që ishte kapur me 2 ton hashash. Emisioni investigativ kishte informacione se i pandehuri Eltion Daçi do të lirohej në sallën e gjyqit dhe për këtë arsye, një grup xhirimi shkuan të ndjekin proces

ISIS, luftëtari i Kalifatit kërkon të kthehet në Holandë me gruan
  • 2019-03-03

ISIS, luftëtari i Kalifatit kërkon të kthehet në Holandë me gruan

Një burrë holandez, i cili është i martuar me britaniken, Shamima Begun, e cila është larguar për tiu bashkuar grupit militant, Shteti Islamik (IS), thotë se dëshiron të kthehet në Holandë së bashku me të dhe djalin e tyre të porsalindur, ka raportuar sot BBC. Yago Reidijk, 27 vjeç,

No Pic available
  • 2019-03-03

Familja Mici me shtëpi të re pas përmbytjeve, Veliaj i jep çelësat (FOTO)

Rreshjet e dendura të shiut shkatërruan shtëpinë e vjetër të familjes Mici në Mazrek të Njësisë Administrative të Kasharit, duke e lënë në qiell të hapur familjen me 7 anëtarë. Pas sistemimit të tyre në Qendrën e Emergjencave në Tufinë, Bashkia e Tiranës dhe Fondacioni Mirësi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama