Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
Mandatet, kush janë 10 rezervistët që mund të ulen në Kuvend
  • 2019-02-28

Mandatet, kush janë 10 rezervistët që mund të ulen në Kuvend

Tashmë që KQZ ka nisur procesin e zëvendësimin e deputetëve të dorëhequr të opozitës, kanë nisur të qarkullojnë edhe emrat e parë të kandidatëve në listat shumëemërore të PD dhe LSI, që mund ta pranojnë mandatin dhe të bëhen pjesë e Parlamentit. Burime nga Selia Blu bëjnë

No Pic available
  • 2019-02-28

Pikturat e Edison Gjergos pas burgut ekspozohen për herë të parë

Me flokët e kuqe që i bien mbi supe dhe vështrimin e plotë, gruaja në tablonë që mban firmën e Edision Gjergos, dallohet mes dhjetëra pikturave pjesë e ekspozitës Ekspo Art Tirana, hapur në Muzeun Historik Kombëtar. Një siluetë femërore që është më shumë se një muzë, dallohet

Flet gazetari italian që hyri në strofullën e drogës në Shijak
  • 2019-02-27

Flet gazetari italian që hyri në strofullën e drogës në Shijak

Një grup xhirimi i TG2 ka zbarkuar në Shqipëri dhe ardhja e tyre ka shkaktuar jo pak zhurmë. Janë 3 persona, ndërsa në Tiranë kanë mbështetjen e një tjetër grupi. I takojmë në hotelin ku janë vendosur prej disa ditësh. Kanë mbërritur në Tiranë për të parë nga afër atë çka

No Pic available
  • 2019-02-27

Profeti ringjall njeriun nga arkivoli, agjencitë e funeraleve e padisin (VIDEO)

Një grup drejtuesish të funeraleve në Afrikën Jugore kanë thënë se do ta padisin të vetëquajturin profet që pretendon se e ka ringjallur një njeri të vdekur nga arkivoli. Profeti është pastori Alph Lukau, video e të cilit ka bërë xhiron e rrjetit, pasi e shfaq atë duke i bërtitur

Rruga e Hapur çon në pranga 4 shkodranë për 100 kg marjuanë (Emrat & Video)
  • 2019-02-27

Rruga e Hapur çon në pranga 4 shkodranë për 100 kg marjuanë (Emrat & Video)

Një rast i trafikimit të lëndëve narkotike është goditur nga Policia e Shkodrës. Uniformat Blu kanë vënë në pranga 4 persona, të cilët po trafikonin 100 kg marjuanë. Efektivët e Seksionit grumbulluan të dhëna mbi veprimtarinë e një grupi kriminal të lidhur me organizimin, financi

Eksperti gjerman për Ballkanin, apel qeverisë dhe opozitës
  • 2019-02-26

Eksperti gjerman për Ballkanin, apel qeverisë dhe opozitës

Eksperti i Fondacionit Konrad Adenauer për Ballkanin Perëndimor, Florian Feyerabend, në intervistë ekskluzive për DW, flet per situaten ne vend, per detyren e opozites dhe ate qe duhet te deshmoje Qeveria, duke pranuar se te dyja kane pergjegjesi per te ardhmen e vendit. Deutsche Welle: Zoti F

Disiplina dënon Partizanin, por tifozët e kuq do jenë në derbi!
  • 2019-02-26

Disiplina dënon Partizanin, por tifozët e kuq do jenë në derbi!

Derbi i kryeqytetit do të ketë të pranishme të dyja tifozeritë. Komisioni i Disiplinës ka dënuar me dy ndeshje pa tifozë Partizanin për mospërmbushjen e përgjegjësive në ndeshjen ndaj Flamurtarit. Gjithsesi bëhet fjalë për dy takime të cilat Partizani do ti luajë si skuadër pritë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama