Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
Check up-i, Vasili: Shpërdorim kriminal i parave nga qeveria
  • 2018-02-27

Check up-i, Vasili: Shpërdorim kriminal i parave nga qeveria

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, ka ngritur shqetësimin se vdekjet nga zemra dhe kanceri, janë rritur dukshëm, dhe shtron pyetjen se për çfarë shërbeu Checkup-i, kur moshat nga 40-60 vjeç që janë grup mosha janë të mbuluara nga check up, ka rritje të sëmundjeve tumo

Negociatorët me Greqinë, Berisha: Artur Meçollari është spiun; MM: Trillime
  • 2018-02-26

Negociatorët me Greqinë, Berisha: Artur Meçollari është spiun; MM: Trillime

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Rama se në grupin e negociatorëve për marrëveshjen e detit me Greqinë, ka përfshirë edhe një ish-spiun. Jashtë sallës së Kuvendit, Berisha tha se nuk mund të vendosin agjentët dhe spiunët për fatin e territoreve shqiptare. Artur M

Milano, policia përplaset me qytetarët në demonstratën antifashiste
  • 2018-02-24

Milano, policia përplaset me qytetarët në demonstratën antifashiste

#td_uid_2_5a91cea41f55c .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/02/6d7eecdf9c16f0e0ccf2f406edd979f7-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

No Pic available
  • 2018-02-24

Lufta e Sirisë, 500 viktima në një javë nga sulmet ajrore në Ghouta

Forcat qeveritare siriane kanë vrarë më shumë se 500 civilë gjatë një jave të bombardimeve intensive të një enklave rebele pranë Damaskut, thonë aktivistët. Viktimat në Ghouta Lindore përfshijnë 121 fëmijë, thotë Observatori Sirian për të Drejtat e Njeriut, një grup në Mbretë

Kërkesa e Prokurorisë shqiptare: Nazer Seiti të pyetet nga italianët
  • 2018-02-23

Kërkesa e Prokurorisë shqiptare: Nazer Seiti të pyetet nga italianët

Prokuroria e Krimeve të Rënda i dërgon letërporosi autoriteteve italiane për të marrë në pyetje Nazer Seitin, i dyshuari si financieri i grupit të Habilajve në trafikun ndërkombëtar të kanabisit. Edhe pse Seiti ka qëndruar më shumë se tre muaj i paraburgosur në Tiranë, Prokuroria

Trump paralajmëron sanksionet më të ashpra në histori për Korenë e Veriut
  • 2018-02-23

Trump paralajmëron sanksionet më të ashpra në histori për Korenë e Veriut

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka njoftuar sot se do të vendosë së shpejti “grupin më të madh” të sanksioneve, që janë parë ndonjëherë në histori kundër Koresë së Veriut. Masat e reja do të synojnë bllokimin e 56 anijeve dhe kompanive të transportit detar. “So

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama