Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
Si u thye dyqani në kryqëzimin e Selvisë
  • 2019-02-20

Si u thye dyqani në kryqëzimin e Selvisë

Tek Shkolla e Baletit, në një tjetër dyqan celularësh i pozicionuar buzë rrugës është grabitur. Në orën 4:15 minuta të datës 19 dhjetor 2018, banda e hajdutëve e përbëra nga 3 persona, ka hapur qepenin, me të njëjtën mënyrë si tek grabitjet e tjera. Njëri prej tyre, nxjerr çeki

Shifra alarmante të grabitjeve, 2 biznese në ditë bien pre e sulmeve
  • 2019-02-20

Shifra alarmante të grabitjeve, 2 biznese në ditë bien pre e sulmeve

Të dhënat e siguruara nga Top Story, nëpërmjet një korrespondence me Policinë e Shtetit, flasin për një nivel sigurie të ulët për bizneset. Për vitin 2018, në të gjithë vendin janë kryer plot 634 vjedhje të subjekteve tregtare. Pra, rreth 2 biznese në ditë bien pre e grabitjeve nj

Opozita në Kuvend, ish-deputeti kundër djegies së mandateve
  • 2019-02-20

Opozita në Kuvend, ish-deputeti kundër djegies së mandateve

Data 20 Shkurt 1991 ka hyrë në histori, si dita e rrëzimit të shtatores së Enver Hoxhës në qendër të Tiranës. Kanë kaluar 28 vite nga ajo ditë me një simbolikë të fortë, pasi rënia e shtatores së diktatorit komunist shihej edhe si rënia e regjimit në tërësi. Në studion e emi

Grabitja spektakolare e Rinasit, një skemë e përgatitur prej muajsh
  • 2019-02-20

Grabitja spektakolare e Rinasit, një skemë e përgatitur prej muajsh

Teksa grabitja te ish-stacioni i trenit po harrohej, vjen një tjetër goditje edhe më spektakolare. Në datën 3 Dhjetor të vitit 2015, specialist i thesarit në Bankën Credins, njofton eprorët se paratë e grumbulluara kishin arritur limitin e zakonshëm dhe u vendos eksportimi i një sasie dr

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia
  • 2019-02-19

Atentati në Vlorë/ Dy fise dhe 7 të vrarë për sherrin e basteve, ja historia

Një sherr në sallën e kumarit ka shkaktuar 7 vitima dhe 7 të plagosur. Konflikti i nisur mes dy fiseve në Vlorë, një ditë më parë iu mori jetën edhe dy personave. Por, zanafilla e përplasjeve të dhunshme me armë nis më 7 prill të vitit 2015, në lagjen Çole. Një grup të rinjsh, gj

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt
  • 2019-02-18

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt

Zani Caushi (majtas) dhe Armando Sulejmani (djathtas) Të dielën krimi goditi sërish në Vlorë, në një ngjarje me dy viktima dhe një të plagosur, që nga hetimet e deri tanishme duket të jetë një larje hesapesh midis bandave për trafikun e narkotikëve dhe vrasjet e ndodhura ndër vite n

No Pic available
  • 2019-02-18

Çipuri kishte blinduar rrugën dhe shtëpinë me kamera, si i shpëtoi 11 plumbave

Detaje të reja mësohen rreth atentatit te ndodhur një ditë më parë në Vlorë, ku mbetën të vdekur Aurest Rexho 37 vjeç, Arjan Hasani 45 vjeç si dhe u plagos Armando Sulejmani, 43 vjeç. Policia e Vlorës ka arrestuar të plagosurin pasi i ka gjetur me vete një armë zjarri pa leje. Arre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama