Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
No Pic available
  • 2019-03-22

Kriza politike/ Kryemadhi: Unë nuk bëj politikë me Ilir Metën, bëj dashuri!

Kryetarja e LSi, Monika Kryemadhi është pyetur në Opinion për krizën politike dhe nëse ka diskutuar për një zgjidhje me bashkëshortin e saj Presidentin Ilir Meta. Ajo tha se LSI tani drejtohet prej saj dhe presidenti Ilir Meta nuk mund të ndërhyjë. Nuk e komentoj fare presidentin. Opozit

Futet me makinë mes turmës, 6 të vdekur në Kinë
  • 2019-03-22

Futet me makinë mes turmës, 6 të vdekur në Kinë

Gjashtë vetë u vranë kur goditën nga një makinë me shpejtësi të madhe mbi turmën në Zaoyang, një qytet në provincën kineze të Hubeit. Incidenti ndodhi rreth orës 6:00 lokale (11:00 të enjten me tonën). Sipas njoftimeve të mediave lokale, policia e vrau agresorin. Shtatë vetë u pl

Plumb pas koke avokatit të Shullazit, dalin detajet nga vendngjarja (FOTO)
  • 2019-03-22

Plumb pas koke avokatit të Shullazit, dalin detajet nga vendngjarja (FOTO)

Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja mafioze që tronditi mbrëmjen e sotme Elbasanin. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:35 në një lokal që gjendet në qendër të qytetit. Viktima, avokati i njohur Ravik Gurra, 50 vjeç është qëlluar pas koke, nga autori që ishte

Vrasja/ Nardi i bujtinave i arrestuar në 2010 për prostitucion në Itali (FOTO)
  • 2019-03-21

Vrasja/ Nardi i bujtinave i arrestuar në 2010 për prostitucion në Itali (FOTO)

#td_uid_1_5c93ebc8a8f0e .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/nardi-1-80x60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5c

Gomonet me drogë/ 10 të arrestuar pasi 80 policë krehin Vlorën (EMRAT)
  • 2019-03-20

Gomonet me drogë/ 10 të arrestuar pasi 80 policë krehin Vlorën (EMRAT)

Ka shkuar në 10 numri i të arrestuarve si posedues të ngarkesës prej 328 kg kanabis që u sekuestrua sot në gjirin e Petrunës, në zonën e gadishullit të Karaburunit. Sipas policisë së Vlorës, ata funksiononin si një grup i strukturuar kriminal dhe me dy gomone do të trafikonin drejt It

Shpërthen ish-kapiteni: Mos e bëni kombëtaren si bordello, ja si do e zgjidhja me Strakoshën
  • 2019-03-20

Shpërthen ish-kapiteni: Mos e bëni kombëtaren si bordello, ja si do e zgjidhja me Strakoshën

Shqipëria është duke u përgatitur për sfidën e parë të eliminatoreve Euro 2020 ndaj Turqisë që do të luhet ditën e premte në stadiumin Loro Boriçi të Shkodrës. Pavarësisht atmosferës pozitive, në kampin kuqezi nuk kanë munguar polemikat, ku spikat lënia jashtë e portierit Thoma

Basic Instinct, Sharon Stone goditi regjisorin dhe 4 gjëra mbi filmin!
  • 2019-03-20

Basic Instinct, Sharon Stone goditi regjisorin dhe 4 gjëra mbi filmin!

Më 20 mars 1992, doli filmi i Paul Verhoeven. Dhe menjëherë u bë një sukses, duke nxjerrë në pah aktoren amerikane, deri atëherë relativisht të panjohur Gjatë një marrje në pyetje, shkrimtarja biseksuale Catherine Tramell, një bjonde me sytë e akullt në një fustan të bardhë të sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama