Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
Basha: Ne pleqtë duhet ti mësojmë të rinjtë e Kombëtares
  • 2019-03-19

Basha: Ne pleqtë duhet ti mësojmë të rinjtë e Kombëtares

Migjen Basha ishte një nga futbollistët e përzgjedhur për të dalë para gazetarëve, në konferencën për shtyp të ditës së dytë të grumbullimit të Kombëtares Shqiptare. Mesfushori foli me superlativa për atmosferën në ekip dhe konkurrencën pozitive, ndërsa pranoi se skuadra po pun

Anëtari i një grupi të strukturuar kriminal, në pranga 38-vjeçari
  • 2019-03-17

Anëtari i një grupi të strukturuar kriminal, në pranga 38-vjeçari

Një 38-vjeçar i shpallur në kërkim për kultivim të lëndëve narkotike, është arrestuar nga policia e Vlorës. Shtetasi me iniciale R.A. banues në Vlorë, kërkohej prej rreth 3 vitesh, pasi Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg. Ndaj tij Gjykata e Shkall

Nuk luan kundra Turqisë, Çikalleshi shpjegon arsyet
  • 2019-03-17

Nuk luan kundra Turqisë, Çikalleshi shpjegon arsyet

Sokol Çikalleshi uron që përfaqësuesja shqiptare të arrijë të sigurojë një rezultat pozitiv ndaj Turqisë, për të nisur me këmbën e mbarë rrugëtimin e saj në Euro 2020. Në një prononcim për SuperSport, sulmuesi i cili njeh mirë Turqinë pasi aktivizohet në kampionatin turk prej

Rihapet Gërdeci, Balla: Gjykata Amerikane fundos Berishët!
  • 2019-03-17

Rihapet Gërdeci, Balla: Gjykata Amerikane fundos Berishët!

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, shkruan se Gjykata Amerikane e Distriktit Jugor të Floridës vendosi 11 vite pas 15 Marsit 2008, rihapjen sipas tij të krimit shtetëror të Gërdecit, duke hedhur poshtë alibitë e berishëve.. Nëpërmjet një postimi në Fac

Sulmi në Zelandën e Re, Trump mbrohet nga akuzat si supremacist
  • 2019-03-17

Sulmi në Zelandën e Re, Trump mbrohet nga akuzat si supremacist

Shtëpia e Bardhë të dielën hodhi poshtë çdo përpjekje për ta lidhur Presidentin Donald Trump me supremacistin e bardhë të akuzuar për vrasjen e 50 personave në dy xhami të Zelandës së Re. “Presidenti nuk është një supremacist i bardhë”, tha shefi i stafit të Shtëpis

Zbardhen tabulatet/ Pas shpërthimit të Gërdecit, në telefon merrnin Shkëlzen Berishën
  • 2019-03-16

Zbardhen tabulatet/ Pas shpërthimit të Gërdecit, në telefon merrnin Shkëlzen Berishën

Për të kuptuar se si lidhen personazhet e Gërdecit me njëri tjetrin, kam bërë një ushtrim të thjeshtë. Kam marrë tabulatet e Fatmir Mediut dhe Mihal Delijorgjit për të kuptuar me kë kanë komunikuar ata në momentin e shpërthimit dhe dy orë më pas. Është pak a  shumë ai alarmi i

Aktet e dhunës në protestë, nisin shoqërimet në polici
  • 2019-03-16

Aktet e dhunës në protestë, nisin shoqërimet në polici

Partia Demokratike e aleatët e saj, organizuan sot një tubim në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, i cili, në kundërshtim të plotë me ligjin, në mënyrë të papritur dhe të pa lajmëruar, por edhe në kundërshtim me vetë kërkesën e organizatorëve për vendin e protestës, u zhvendos në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama