Rezultate te kerkimit per termin: +Grup

Meta: total 1000 / total_found 60714 / time 0.025 / keyword[0] grup / docs[0] 60714 / hits[0] 76325 /
No Pic available
  • 2019-03-12

Kompani fantazmë, masin audiencën e TV-ve që xhirojnë miliona euro

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së martës disa kompani të pakontrolluara nga shteti, pa të ardhura dhe pa punonjës, të cilat kontrollojnë audiencën e televizioneve që kanë qindra punonjës dhe xhirojnë dhjetëra miliona euro në vit. Të ardhurat e vetme për televizionet janë reklamat, p

PS dhe aleatët: PD dhe LSI po na kthejnë në 97
  • 2019-03-12

PS dhe aleatët: PD dhe LSI po na kthejnë në 97

Partia Socialiste ka mbledhur në një tryezë partita aleate për të diskutuar për situatën politike, ku opozita ka djegur mandatet. PS dhe aleatët e saj kanë dalë me një deklaratë, duke thënë se vendimi i opozitës  synon të dëmtojë rëndë interesat tona kombëtare dhe strategjike n

Mandatet/ Kryemadhi  Metës: Asnjë hap pas! Është tradhti ti shërbesh Ramës
  • 2019-03-10

Mandatet/ Kryemadhi Metës: Asnjë hap pas! Është tradhti ti shërbesh Ramës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është ndalur këtë të dielë në Lezhë, ku në një takim me strukturat ka përsëritur thirrjen e saj për të rrëzuar kryeministrin Edi Rama. Kryemadhi i ka dërguar edhe një mesazh bashkëshortit të saj President, se opozita nuk do të bëjë hapa pas

Stë votojnë se je e bukur, femrat janë xheloze, Grida Duma: Unë mbijetova!
  • 2019-03-10

Stë votojnë se je e bukur, femrat janë xheloze, Grida Duma: Unë mbijetova!

Ish-deputetja e PD, Grida Duma është padyshim një nga politikanet më të bukura, fakt që i vihet shpesh në dukje. E ftuar në Xing me Ermalin, Duma ka pohuar se bukuria e saj ka ndikuar edhe tek vota e qytetarëve. Moderatori e ka ngacmuar ish-ligjvënësen e PD, duke thënë se femrat mund t

Nga Balli te partia e Pensionistëve, ja aleatët që tradhtuan Bashën (EMRAT)
  • 2019-03-10

Nga Balli te partia e Pensionistëve, ja aleatët që tradhtuan Bashën (EMRAT)

Opozita e PD-LSI dhe aleatëve të tjerë të vegjël është zyrtarisht jashtë Parlamentit prej mëse dy javësh, por një fraksion i ri duket se do të formohet në krahun e sfidantëve të Edi Ramës dhe qeverisë së tij. Opozita e re tashmë ka 3 deputetë, si Mylzim Murrizi, Rudina Hajdari dh

Opozita zhvendos protestën te ambasada në Greqi, emigrantët: Rama ik! (FOTO)
  • 2019-03-10

Opozita zhvendos protestën te ambasada në Greqi, emigrantët: Rama ik! (FOTO)

Një grup prej rreth 30-40 emigrantësh shqiptarë që jetojnë në Greqi, po protestojnë jashtë ambasadës shqiptare në Athinë, për të kërkuar largimin e asaj që quajnë qeveria e krimit dhe drogës. Protestuesit janë anëtarë të Partisë Demokratike dhe të LSI. Protestuesit hedhin paru

Vojtila-Agca, pas atentatit të Papa Xhovanit para 39 vjetësh
  • 2019-03-09

Vojtila-Agca, pas atentatit të Papa Xhovanit para 39 vjetësh

Një libër (Chiarelettere), i cili supozon një ndërthurje të komploteve të Vatikanit dhe masonerisë devijonte pas vrasjes së Papës Gjon Pali II nga vrasësi turk Ali Agca në vitin 1981 Ka fjalë që rrotullohen rreth librave dhe ndonjëherë kanë kuptim – të papritur – për at

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama