Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi +Ora

Total: 3913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Rita Ora fanse e këtij grupi kosovar (Foto)

Rita Ora nuk është e apasionuar vetëm pas muzikës së huaj. Këngëtareje kosovare me famë botërore është fanse e grupit të famshëm kosovar, "Gjurmët", transmeton Indeksonline. Në profilin e saj në Snap Chat, Rita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.253Z

Shkodër, lihet në burg grupi i 11 vjedhjeve

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për tre persona të arrestuar për vjedhje dhe grabitje. Prapa hekurave do të mbeten shtetasit Esmir Dema, Altin Billa dhe Gentian Dibra. Ata akuzohen për të paktën 11 vjedhje të kryera në Shkodër. Vjedhjet janë kryer duke ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.080Z

Spanjë, goditet grupi shqiptar i grabitësve të banesave

Policia spanjolle ka arrestuar gjashtë anëtarët e një grupi të dyshuar që akuzohen për kryerjen e të paktën 17 grabitjeve në Katalonia. Grupi bënte lëvizje në hapësira të mëdha në territorin katalanas, ndërsa ka qarkulluar edhe në pjesë të tjera të Spanjës dhe Evropës Qendror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.207Z

Zhdukja e Bleonës, familjarët:Të ndryshojë grupi hetimor

3 muaj nga zhdukja e 6 vjecares Bleona Mata, familjarët kërkojnë ndryshimin e grupit hetimor. Në një letër dërguar ministrit të Brendshëm Lulzim Basha, familjarët e vogëlushes nga Zapodi i Kukësit hedhin akuza edhe mbi punonjësit e policisë që sipas tyre janë të implikuar në zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.969Z

Grupi i PD: Mbështesim kërkesat e organeve të Vettingut

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka vendosur që në seancën parlamentare të mbështesë kërkesat e paraqitura nga drejtuesit e organeve të Vettingut dhe të miratohet ashtu siç i kanë paraqitur ato. Për këtë arsye, demokratët do të paraqesin në seancë amendamentet përkatës, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.071Z

Gazetari i Ora News dhunohettek Drejtoria e Tatimeve

TIRANE- Nje incident i rende eshte shenuar sot ne drejtorine e pergjithshme te tatimeve ku eshte dhunuar gazetari i RTV Ora News. Grupi i xhirimit te emisionit investigativ Alarm po ndiqte nje teme me faturat tatimore dhe gazetari ka kerkuar informacion ne drejtorine e tatimeve por eshte dhunuar fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.546Z

LSI ndoshta drejt përjashtimit të deputetit Spahiu nga grupi parlamentar

Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu rrezikon përjashtimin nga grupi parlamentar i LSI-së pas nëj reagimi në Twitter se ishte kundër vetingut nga ndërkombëtarët. Burime nga LSI i thanë Ora News se javën e ardhshme pritet edhe mbledhja e grupit të LSI-së për të shqyrtuar deklaratën e ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama