Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi +Ora

Total: 3913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.207Z

Zhdukja e Bleonës, familjarët:Të ndryshojë grupi hetimor

3 muaj nga zhdukja e 6 vjecares Bleona Mata, familjarët kërkojnë ndryshimin e grupit hetimor. Në një letër dërguar ministrit të Brendshëm Lulzim Basha, familjarët e vogëlushes nga Zapodi i Kukësit hedhin akuza edhe mbi punonjësit e policisë që sipas tyre janë të implikuar në zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.969Z

Grupi i PD: Mbështesim kërkesat e organeve të Vettingut

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka vendosur që në seancën parlamentare të mbështesë kërkesat e paraqitura nga drejtuesit e organeve të Vettingut dhe të miratohet ashtu siç i kanë paraqitur ato. Për këtë arsye, demokratët do të paraqesin në seancë amendamentet përkatës, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.071Z

Gazetari i Ora News dhunohettek Drejtoria e Tatimeve

TIRANE- Nje incident i rende eshte shenuar sot ne drejtorine e pergjithshme te tatimeve ku eshte dhunuar gazetari i RTV Ora News. Grupi i xhirimit te emisionit investigativ Alarm po ndiqte nje teme me faturat tatimore dhe gazetari ka kerkuar informacion ne drejtorine e tatimeve por eshte dhunuar fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.546Z

LSI ndoshta drejt përjashtimit të deputetit Spahiu nga grupi parlamentar

Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu rrezikon përjashtimin nga grupi parlamentar i LSI-së pas nëj reagimi në Twitter se ishte kundër vetingut nga ndërkombëtarët. Burime nga LSI i thanë Ora News se javën e ardhshme pritet edhe mbledhja e grupit të LSI-së për të shqyrtuar deklaratën e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.657Z

Kongresi i PS, mblidhet grupi i Blushit

Grupi anti Rama ka nisur takimet intensive për Kongresin e Kashtëzakonshëm të Partisë Socialiste. Grupi i mbështetesve të Ben Blushit janë mbledhur në selinë e kryesisë tek zyra e nënkryetarit të Parlamentit, Ylli Bufi për të diskutuar dhe vendosur mbi ecurinë dhe zhvillimet e mëtej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.423Z

Grupi Drenica, skadon sot afati i paraburgimit

Gjykata Themelore e Mitrovicës sot duhet patjetër të marrë vendim ti lirojë shtatë ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të njohur si Grupi i Drenicës, apo ta aprovojë kërkesën e Prokurorit Maurizio Salustro, i cili para dy ditësh kërkoi nga kjo gjykatë vazhdimin e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.991Z

Mbyllja e “Servete Maçit”, "Ora News" s`lejohet të filmojë

Grupi i tarnsmetimit të “Ora News” nuk është lejuar të hyjë sot në ambjentet e shkollës 9-vjeçare “Servete Maçi” në kryeqytet. Pas publikimeve të RTV “Ora News” për debatet mes prindërve të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama