Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi +Ora

Total: 3913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.735Z

Kapet hajnesha e arit

Nga Express më 18 janar 2011 në ora 19:30 Një femër 26 vjeçare nga Prishtina është arrestuar si e dyshuar për pjesëmarrjen në vjedhjen e një sasie të konsideruar të stolive të arit nga një shtëpi në Mitrovicë. Arrestimi është bërë në shtëpinë e saj, në lagjen “Kol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.467Z

Izraeli nuk i kthehet kufijve të vitit 1967

Nga Express më 24 maj 2011 në ora 17:30 Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu, tha se qeveria e tij nuk do të pajtohet që t’i kthehet kufijve që i ka pasur para vitit 1967. Në një fjalim të mbajtur në Washington, para një grupi lobues pro-izraelit, Këshillit për Çështje P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.090Z

Hudson blen shtëpi për 4.5 milionë euro

Nga Express më 27 shkurt 2011 në ora 14:42 Aktorja sharmante Kate Hudson është njëra nga shumë aktoret hollivudiane që ka vendosur të zhvendoset në Britaninë e Madhe. Ajo në pjesën veriore të Londrës ka blerë shtëpi në vlerë 4,5 milionë euro, në të cilën do të jetojë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.345Z

Tahiri e Cooper diskutojnë dialogun

Nga Express më 16 mars 2011 në ora 17:18 Zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, udhëheqëse e delegacionit të Kosovës për dialog me Serbinë, u takua sot me Robert Cooper, këshilltar i lartë në kabinetin e Baroneshës Catherine Ashton, përfaqësuese e lartë për politikë të jashtme dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.641Z

Çekia për Ballkanin në BE

Nga Express më 18 qershor 2011 në ora 16:30 Ministri i Jashtëm i Çekisë, Karel Shvarcenberg, ka paralajmëruar se vendi i tij dhe shtetet e tjera anëtare të Grupit të Vishegradit, do të përpiqen që vendeve të Ballkanit Perëndimor të mos u paraqiten pengesa plotësuese për anëtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.280Z

S’ndalet MC Kresha

Nga Express më 12 korrik 2011 në ora 11:08 Reperi MC Kresha nuk e ka ndërmend të ndalet me bashkëpunime dhe këngë e spote të reja. Kjo formë e karrierës është shumë “in” te kosovarët viteve të fundit, pasi që kështu ata e kanë gjetur formulën e tyre të suksesit. Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.043Z

The Script i duan performancat live

Nga Express me 23 nentor 2010 ne ora 0943 Grupi nga Dublini 147The Script148 ka zbuluar se atyre nuk u intereson se sa i madh eshte koncerti pasi qe ata jane te kenaqur kur njerezit duan t146i degjojne duke performuar. Sipas bateristit te grupit Glen Power 147The Script148 mund te jene te kenaqu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama