Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi +Ora

Total: 3913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.546Z

LSI ndoshta drejt përjashtimit të deputetit Spahiu nga grupi parlamentar

Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu rrezikon përjashtimin nga grupi parlamentar i LSI-së pas nëj reagimi në Twitter se ishte kundër vetingut nga ndërkombëtarët. Burime nga LSI i thanë Ora News se javën e ardhshme pritet edhe mbledhja e grupit të LSI-së për të shqyrtuar deklaratën e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.657Z

Kongresi i PS, mblidhet grupi i Blushit

Grupi anti Rama ka nisur takimet intensive për Kongresin e Kashtëzakonshëm të Partisë Socialiste. Grupi i mbështetesve të Ben Blushit janë mbledhur në selinë e kryesisë tek zyra e nënkryetarit të Parlamentit, Ylli Bufi për të diskutuar dhe vendosur mbi ecurinë dhe zhvillimet e mëtej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.423Z

Grupi Drenica, skadon sot afati i paraburgimit

Gjykata Themelore e Mitrovicës sot duhet patjetër të marrë vendim ti lirojë shtatë ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të njohur si Grupi i Drenicës, apo ta aprovojë kërkesën e Prokurorit Maurizio Salustro, i cili para dy ditësh kërkoi nga kjo gjykatë vazhdimin e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.991Z

Mbyllja e “Servete Maçit”, "Ora News" s`lejohet të filmojë

Grupi i tarnsmetimit të “Ora News” nuk është lejuar të hyjë sot në ambjentet e shkollës 9-vjeçare “Servete Maçi” në kryeqytet. Pas publikimeve të RTV “Ora News” për debatet mes prindërve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.148Z

Dita e 7-të e operacionit antikanabis në Dukagjin, Ora News dokumenton operacionin

Shkodër- Ka hyrë në ditën e 7-të të tij operacioni për të asgjësuar çdo rrënjë kanabis në zonën e Dukagjinit, e cila quhet “Lazarati i veriut”. E ndërsa policia vijon të përshkojë hap pas hapi çdo pëllëmbë tokë të kësaj zone të thellë malore dhe mjaft të vësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.310Z

Rita Ora në zi, ja kë ka humbur |FOTO

Transmetuar më 06.05.2016 - 22:04 Një vdekje e papritur e ka shokuar këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora. Bëhet fjalë për ndarjen nga jeta të Mart Irwin, fotografit të njohur britanez që ndërroi jetë në mosh�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.957Z

Ligjet e drejtësisë, grupi i PS shtyn miratimin më 6 tetor

Grupi parlamentar i Partisë Socialiste, ka marrë vendim që paketa ligjore e vlerësuar si emergjente për implementimin e reformës në drejtësi ndryshe nga sa ishte parashikuar për seancën e 29 shtatorit të miratohet më 6 tetor. Ky vendim vjen në kushtet kur komisioni i posaçëm parlament

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama