Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi +Ora

Total: 3913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.657Z

Kongresi i PS, mblidhet grupi i Blushit

Grupi anti Rama ka nisur takimet intensive për Kongresin e Kashtëzakonshëm të Partisë Socialiste. Grupi i mbështetesve të Ben Blushit janë mbledhur në selinë e kryesisë tek zyra e nënkryetarit të Parlamentit, Ylli Bufi për të diskutuar dhe vendosur mbi ecurinë dhe zhvillimet e mëtej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.423Z

Grupi Drenica, skadon sot afati i paraburgimit

Gjykata Themelore e Mitrovicës sot duhet patjetër të marrë vendim ti lirojë shtatë ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të njohur si Grupi i Drenicës, apo ta aprovojë kërkesën e Prokurorit Maurizio Salustro, i cili para dy ditësh kërkoi nga kjo gjykatë vazhdimin e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.991Z

Mbyllja e “Servete Maçit”, "Ora News" s`lejohet të filmojë

Grupi i tarnsmetimit të “Ora News” nuk është lejuar të hyjë sot në ambjentet e shkollës 9-vjeçare “Servete Maçi” në kryeqytet. Pas publikimeve të RTV “Ora News” për debatet mes prindërve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.148Z

Dita e 7-të e operacionit antikanabis në Dukagjin, Ora News dokumenton operacionin

Shkodër- Ka hyrë në ditën e 7-të të tij operacioni për të asgjësuar çdo rrënjë kanabis në zonën e Dukagjinit, e cila quhet “Lazarati i veriut”. E ndërsa policia vijon të përshkojë hap pas hapi çdo pëllëmbë tokë të kësaj zone të thellë malore dhe mjaft të vësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.310Z

Rita Ora në zi, ja kë ka humbur |FOTO

Transmetuar më 06.05.2016 - 22:04 Një vdekje e papritur e ka shokuar këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora. Bëhet fjalë për ndarjen nga jeta të Mart Irwin, fotografit të njohur britanez që ndërroi jetë në mosh�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.957Z

Ligjet e drejtësisë, grupi i PS shtyn miratimin më 6 tetor

Grupi parlamentar i Partisë Socialiste, ka marrë vendim që paketa ligjore e vlerësuar si emergjente për implementimin e reformës në drejtësi ndryshe nga sa ishte parashikuar për seancën e 29 shtatorit të miratohet më 6 tetor. Ky vendim vjen në kushtet kur komisioni i posaçëm parlament

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.835Z

Fufi: Nuk kam komunikim zyrtar nga PD për përjashtimin nga grupi

Deputeti Mhill Fufi deklaron se nuk ka ende një njoftim nga Partia Demokratike për përjashtim të tij nga grupi parlamentar demokrat. Ai tha se me lajmin është njohur vetëm përmes medias. Fufi thotë gjithashtu se nuk ka qenë në dijeni me vendimin e grupit për të mos votuar pr/ligjet. Nj�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama