Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi +Parlamentar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.911Z

Ruci: Grupi Parlamentar i pastrukturuar

Ne vijim te fjales se tij ne Top Story kreu i Asamblese Kombetare te PS-se Gramoz Ruci u shpreh se ai nuk eshte shpallur kryetar i Grupit Parlamentar te socialisteve, por thjesht perfaqesoi ata ne seancen e se enjtes ne Kuvend. “Grupi parlamentar nuk eshte strukturuar, une nuk jam s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.234Z

Bojkoti, mblidhet grupi parlamentar socialist

Mblidhet grupi parlamentar socialist per te marre vendimin perfundimtar per pjesemarrjen ose jo ne kuvend. Gjate punimeve ne kete mbledhje te pare te grupit kuvendor, pritet te diskutohen edhe kushtet qe do te bejne te mundur hyrjen e ketij grupi ne kuvend, nje prej te cileve, me kryesor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.234Z

PS/Bojkoti, mblidhet grupi parlamentar

Grupi parlamentar socialist ka nisur mbledhjen për të marrë vendimin përfundimtar për pjesëmarrjen ose jo në Kuvendin e Shqipërisë. Socialistët pritet të diskutojnë edhe kushtet për hyrjen në Kuvend. Ditën e djeshme, në mbledhjen e kryesisë së PS-së, Rama bëri me dije se parlamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.741Z

Grupi parlamentar i PS: Greva vazhdon

Grupi parlamentar i PS-së ka vendosur vijimin e grevës së deputetëve dhe mbështetësve të Partisë Socialiste për transparencë të zgjedhjeve. Në mbledhjen, e cila zgjati më shumë se sa dy orë grupi vendosi për mostërheqje të grevës së PS-së. Kjo ishte mbledhja e parë e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.973Z

PS, sot mblidhet grupi parlamentar

Selia roze pritet te mbledhe sot ne oren 10:00 grupin e saj parlamentar per te marre zyrtarisht nje vendim nese do jete ne seancen e pasdites. Grupi parlamentar, pasi beri betimin javen e shkuar dhe dorezoi dy nisma ligjore, pritet te vendose sot nese do jete pjese e seances, te pakten d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.662Z

Grupi parlamentar i PD: Kush shet votën do përjashtohet

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka dalë me një deklaratë zyrtare në lidhje me tre votat demokrate që shkuan në favor të Gramoz Ruçit. Në deklaratën zyrtare grupi i PD-së shprehet se do të hetohet se si 3 vota përfunduan për Gramoz Ruçin. Deklarata e grupit parlamentar të PD-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.640Z

"Bojkoti, vendos grupi parlamentar"

Deputetja dhe anetarja e kryesise se Partise Socialiste, Valentina Leskaj thote se per qendrimin e bojkotit, shprehet grupi parlamentar. Ndersa po mbushen gjashte muaj nga bojkoti i Kuvendit te Shqiperise prej grupit parlamentar te Partise Socialiste, forces me te madhe te opozites ne vend, pese dep

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama