Rezultate te kerkimit per termin: +Grupit +Parlamentar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.892Z

Sot Ruçi mbledh Kryesinë e Grupit Parlamentar, mungon Rama

Nga mbledhjet e Grupit të PS Para Konferencës së Kryetarëve, kryetari i Grupit Parlamentar socialist, Gramoz Ruçi, do të mbledhë Kryesinë e tij. Mbledhja e parë e Kryesisë së Grupit, pas pushimeve verore dhe para nisjes së sesionit të ri parlamentar, që starton të hënën, do të zhvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.662Z

Edi Paloka komandohet kryetar i grupit parlamentar të PD. Halimi, nënkryetar

(E PERDITESUAR)- Partia Demokratike ka zgjedhur Edi Palokën si kryetar të grupit parlamentar. Në fakt Paloka është komanduar nga kryetari Basha si kreu i grupit parlamentar. Ministri në detyrë i Drejtësisë, Eduart Halimi, është komanduar në pozicionin e nënkryetarit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.417Z

Krijohet nisma e grupit parlamentar Miq të Fëmijëve

Në një aktivitet të organizuar nga Kryesia e Kuvendit dhe UNICEF, është diskutuar për të drejtat dhe liritë e fëmijëve në Shqipëri. Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, në cilësinë e kreut të grupit të parlamentarëve Miq të Fëmijëve, ka theksuar se të drejtat dhe liritë e fëmijëve ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.664Z

Një orë para Kuvendit, LSIzgjedh kreun e grupit parlamentar

TIRANË – Vetëm një orë para fillimit të seancës së parë të Kuvendit të ri të Shqipërisë, Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbledhë grupin e saj parlamentar prej 17 deputetësh. Mendohet që deputetët e LSI-së do të zgjedhin kryetarin e grupit, që diskutohet Petrit Vas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.521Z

Agron Kuliçaj propozohet si këshilltar i grupit parlamentar të PD

Agron Kuliçaj do të jetë këshilltar i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, nëse kjo kërkesë pranohet. Kryetari i grupit parlamentar, Edi Paloka, ka depozituar kërkesën në zyrat e Kuvendit një ditë më parë. Zoti kryetar, ju dërgojmë këtë kërkesë për emërimin e zotit A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.650Z

Grupi i PS, Ruçi propozohet si kryetar i grupit parlamentar

Përfundon mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste. Kryesia ka propozuar që të jetë kreu i Asamblesë Kombëtare të PS-së, Gramoz Ruçi, kryetar i grupit parlamentar të PS-së. Propozimi do të votohet në mbledhjet e e grupit socialist. Deputetët e PS-së duhet te zgjedhin v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.003Z

PS, vijon mbledhja e grupit parlamentar

Ne nje nga tendat e ngritura para selise se kryeministrise ne kryeqytet, Partia Socialiste po vijon mbledhjen e grupit te saj parlamentar, nen drejtimin e kryetarit Edi Rama. Takimi po zhvillohet me dyer te mbyllura, por pritet qe ne perfundim te tij te mbahet nje konference per shtyp. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama