Rezultate te kerkimit per termin: +Grupit +Parlamentar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.672Z

Basha shpërblen mbështetësit, i zgjedh në krye të grupit parlamentar

Edi Paloka është zgjedhur kryetari provizor i grupit parlamentar të Partisë Demokratike. Një emër surprizë ky që asnjë nuk e kishte parashikuar. Paloka së fundmi pati dalë shpesh herë në mbrojtje të Bashës, duke sulmuar në media çdo figurë të PD që pati kritikuar procesin se si u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.525Z

Ben Blushi rikthehet në mbledhjet e Grupit Parlamentar të PS

Deputetët socialistë u mblodhën nën drejtimin e kreut të grupit parlamentar, Gramoz Ruçi. Ndryshe nga dy mbledhjet e fundit të grupit, këtë herë ishte prezent në të deputeti Ben Blushi, i cili ka shprehur publikisht kritika të ashpra ndaj qeverisë dhe projektit të Rilindjes, me të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.939Z

PS-ja zgjedh neser kreun e Grupit Parlamentar

pKryesia e Partise Socialiste do te percaktoje neser emrin e pasardhesit te Gramoz Rucit Vendimi i strukturave socialiste pritet te percaktoje dhe emrat e nenkryetareve dhe sekretarit te grupit p pMesohet se ne listen e kandidateve perfshihet kreu i zgjedhur ne legjislaturen e kaluar Gramoz Ruci po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.999Z

Gramoz Ruci, rizgjidhet ne krye te grupit parlamentar te PS

Gramoz Ruci do te jete drejtuesi i grupit parlamentar te Partise Socialiste. Kryesia e PS-se miratoi dje ne menyre unanime marrjen e kesaj detyre nga Ruci. Por vete ish-kreu i grupit gjate legjislatures se fundit ka kerkuar qe zgjedhja e tij te behej me votim te fshehte nga te gjithe anetaret e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.892Z

Sot Ruçi mbledh Kryesinë e Grupit Parlamentar, mungon Rama

Nga mbledhjet e Grupit të PS Para Konferencës së Kryetarëve, kryetari i Grupit Parlamentar socialist, Gramoz Ruçi, do të mbledhë Kryesinë e tij. Mbledhja e parë e Kryesisë së Grupit, pas pushimeve verore dhe para nisjes së sesionit të ri parlamentar, që starton të hënën, do të zhvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.662Z

Edi Paloka komandohet kryetar i grupit parlamentar të PD. Halimi, nënkryetar

(E PERDITESUAR)- Partia Demokratike ka zgjedhur Edi Palokën si kryetar të grupit parlamentar. Në fakt Paloka është komanduar nga kryetari Basha si kreu i grupit parlamentar. Ministri në detyrë i Drejtësisë, Eduart Halimi, është komanduar në pozicionin e nënkryetarit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.417Z

Krijohet nisma e grupit parlamentar Miq të Fëmijëve

Në një aktivitet të organizuar nga Kryesia e Kuvendit dhe UNICEF, është diskutuar për të drejtat dhe liritë e fëmijëve në Shqipëri. Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, në cilësinë e kreut të grupit të parlamentarëve Miq të Fëmijëve, ka theksuar se të drejtat dhe liritë e fëmijëve ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama