Rezultate te kerkimit per termin: +Grupit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.913Z

Grupit i PS:Dokle nënkryetar Kuvendi

Grupi parlamentar i PS-së është mbledhur sot për të vendosur për emrat e kryesisë së grupit parlamentar dhe krerëve të komisioneve parlamentare. Nënkryetar i Kuvendit është zgjedhur Namik Dokle. Kryetare e komisionit të Integrimit është zgjedhur ish-ministrja Ermelinda Meksi, nd�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.084Z

Serbia kundër Grupit për Kosovën

• Serbia ka protestuar kundër vendimit të Grupit Ndërkombëtar të Kosovës, i cili zhvilloi të enjten takimin e tij inaugurues për të mbikëqyrur zbatimin e planit Ahtisari në Kosovë. Zyrtarët serbë i kanë dërguar një notë proteste sekretarit të përgjithshëm të Kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.731Z

Përjashtimi,Balla:Islami shkeli vendimin e grupit

TIRANË- Grupi parlamentar i PS-së ka vendosur perjashtimin e deputetit Kastriot Islami. Vendimi eshte marre gjate mbledhjes se mbajtur me dyer te mbyllura, pavaresisht kembenguljes se vete Islamit per nje mbledhje te hapur e me pranine e mediave. Ne fund te mbledhjes, deputeti Taulant Balla ka njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.553Z

Rebusi i Grupit B

Gazeta ShqipJa të gjitha llogaritë e grupit të ferrit, ku Gjermania është më pranë çerekfinaleve, por shpresa ka për Portugalinë e Danimarkën, madje edhe për Holandën, që kurrë nuk ka qenë në kuotën zero pas dy ndeshjeve, por në mënyrë të pabesueshme është ende në lojë Të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.858Z

Ruçi, kryetar i grupit parlamentar të PS

Vetëm të mërkurën do të dimë se cilët do të jenë drejtuesit e grupit parlamentar socialist. Edhe pse konferenca e kryetarëve të grupeve parlamentare është lajmëruar për sot në orën 13:00, për të shqyrtuar propozimin e PS-së, socialistët nuk kanë bërë asnjë spostim të mbledh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.248Z

Antiçamizmi ndaj grupit o çomo

Nga Enkel Demi Unë kam lindur në Tiranë, jam rritur në Tiranë, kam bërë universitetin në Shkodër dhe jetoj në Tiranë. Jam martuar në Tiranë dhe fëmijët e mi kanë lindur në Tiranë. Tim biri vazhdojnë ti thonë o çomo. Edi Rama ka lindur në Tiranë, është formuar dhe jeton k�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.433Z

Pllakë kërcënuese ndaj Grupit Koha

Policia e Kosovës ka hequr sot një tabelë në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet, e cila ishte “riemërtuar” nga persona të panjohur me “Rruga e UDB-së - Veton dhe Flaka Surroi”. Drejtuesja e Grupit “Koha”, Flaka Surroi, ka thënë se këtë akt e konsideron “ftesë për dis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama