Rezultate te kerkimit per termin: +Grupit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.858Z

Ruçi, kryetar i grupit parlamentar të PS

Vetëm të mërkurën do të dimë se cilët do të jenë drejtuesit e grupit parlamentar socialist. Edhe pse konferenca e kryetarëve të grupeve parlamentare është lajmëruar për sot në orën 13:00, për të shqyrtuar propozimin e PS-së, socialistët nuk kanë bërë asnjë spostim të mbledh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.248Z

Antiçamizmi ndaj grupit o çomo

Nga Enkel Demi Unë kam lindur në Tiranë, jam rritur në Tiranë, kam bërë universitetin në Shkodër dhe jetoj në Tiranë. Jam martuar në Tiranë dhe fëmijët e mi kanë lindur në Tiranë. Tim biri vazhdojnë ti thonë o çomo. Edi Rama ka lindur në Tiranë, është formuar dhe jeton k�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.433Z

Pllakë kërcënuese ndaj Grupit Koha

Policia e Kosovës ka hequr sot një tabelë në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet, e cila ishte “riemërtuar” nga persona të panjohur me “Rruga e UDB-së - Veton dhe Flaka Surroi”. Drejtuesja e Grupit “Koha”, Flaka Surroi, ka thënë se këtë akt e konsideron “ftesë për dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.282Z

Ndalohet muzika e grupit 'Metallica'

Ushtria amerikane ka ndaluar përdorimin e muzikës së grupit "Metallica" si pjesë e procesit të marrjes në pyetje në Irak. Vendimi erdhi pasi grupi u bëri një kërkesë zyrtarëve të ushtrisë. Këtë fakt e ka bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.733Z

PS, Ruçi zgjidhet kryetar i grupit parlamentar

Gramoz Ruçi është zgjedhur kryetar i grupit parlamentar të PS-së. Kreu i Asamblesë Kombëtare të PS-së, Ruçi ishte kandidati i vetëm për kreun e grupit. Propozimi i kryesisë së PS-së është votuar në mbledhjen e grupit socialist. Në votim morën pjesë 55 deputetë, ndërsa 8 t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.391Z

“Nuk ka bashkëpunim mes grupit dhe partisë”

Bashkim Fino akuza ndaj kryetares së grupit parlamentar të PS-së, Valentina Leskaj  TIRANE – Deputeti i PS-së Bashkim Fino, mësohet se gjatë mbledhjes së djeshme të grupit parlamentar të PS-së, i është rikthyer kritikave për mungesë bashkëpunimi mes Partisë Socialistë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.807Z

Grupit PS, rregulla të qarta për çdo deputet që të mos thyhet vendimi i grupit

Tirane- Mbledhja e fundit e Grupit Parlamentar te Partisë Socialiste ka pasur ne fokus pikërisht sjelljen e 4 deputeteve socialiste te cilët nuk morën pjese ne seancën e kaluar duke çuar ne mos miratimin e ligjeve qe kërkojnë 84 vota.  Gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura, kreu i PS Edi Ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama