Rezultate te kerkimit per termin: +Gusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.260Z

Tiranë, Ushtarakupezullon operacionetpër muajin gusht

TIRANE- Sallat kirurgjikale të spitalit Ushtarak, gjatë muajit gusht, do të jenë të hapura vetëm për rastet emergjente dhe ushtarakët. Sipas një urdhri të drejtorisë së këtij spitali, për gushtin do të pezullohen të gjitha operacionet e planifikuara që do të kryeheshin në këtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.656Z

Miqësorja Kosovë-Turqi, në gusht

Ndeshja miqësore ndërmjet përfaqësueses së Kosovës dhe Turqisë pritet të luhet në muajin gusht. Kjo është konfirmuar nga kreu i FFK-së, Fadil Vokrri, pas një takimi që kishte zhvilluar me drejtues të Federatës Turke. "Biseduam me drejtuesit e futbollit në Turqi për zhvillimin e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.111Z

INSTAT: Inflacioni në gusht 2.2 për qind

 Rriten çmimet e mallrave ushqimore. Gjatë muajit gusht rritje kanë pësuar edhe çmimet e karburanteve. Për rrjedhojë niveli i inflacionit në vend ka pësuar rritje gjatë muajit gusht. Sipas të dhënave më të fundit nga INSTAT niveli i inflacionit në muajin gusht arriti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.919Z

Juncker, më 22 gusht në Greqi. Më 24 gusht, takim Samaras-Merkel

Kreu i Eurogroup Jean-Claude Juncker do të vizitojë Athinën në 22 gusht. Juncker do të takojë kryeministrin grek Antonis Samaras, dy ditë para udhëtimeve që do të bëjë më 24 dhe 25 gusht, në Paris dhe Berlin, ku do të ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.419Z

“Në gusht-shtator digjen fletët”

Alfred PezaKreu i KQZ-së Arben Ristani i ftuar në emisionin “Ora e Intervistës” në “Ora News” me gazetarin Alfred Peza tha se KQZ do të djegë fletët e votimit gjatë muajit gusht-shtator. Sipas tij, kjo periudhë përkon me shpalljen e datës së zgjedhjeve vendore të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.441Z

Shqipëri-Greqi, luhet më 20 gusht

Kombëtarja Under-21 e Shqipërisë do të luajë më 20 gusht sfidën kundër bashkëmoshatarëve të tyre grekë. Takimi, i vlefshëm për Grupin 1 eliminator të Evropianit të kësaj moshe, në kalendar ishte parashikuar të luhej më 26 mars. Megjithatë, pezullimi afro 2-mujor që vendi ynë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.160Z

Gusht e gunë, gusht e fasule

Nëpër kthinat e ligjërimit publik të z. Berisha Një pjesë të gushtit, z. Berisha e kaloi me pushime buzë Jonit, megjithatë, edhe gjatë këtij muaji, të thatë për nga reshjet e neqez për nga lajmet, ai mbeti protagonist i ligjërimit publik. Televizionet në veçanti, vazhduan të p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama