Rezultate te kerkimit per termin: +Gysit

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.150Z

Berisha: Çantat me para në Kryeministri sponsorizuan ditëlindjen e fëmijës së Fugës

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se në Kryeministri ka një makinë të posaçme që numëron paratë. Sipas Berishës, makina ka dy vite në ndërtesën qeveritare dhe ka shkuar atje për shkak se kryeministri Edi Rama-gjithnjë sipas Berishës-e ka fiksim të numër paratë që shkojnë me ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.391Z

“Rama rrahu në zyrë Niko Peleshin”

Kryeministri Rama ka rrahur në zyrë zëvendësin e tij, Niko Peleshin. Kështu shkruan sot në profilin e tij në FB, ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar denoncimit në atë që ai e cilëson "Qytetari Dixhital". Postimi i plotë Qytetari dixhital informon rrahjen para pak ditesh nga E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.394Z

Berisha Rama rrahu Peleshin ne zyren e tij

Transmetuar me 19012016 - 1257 PUBLICITET Ish-Kryeministri Sali Berisha thote se Edi Rama ka rrahur ne zyren e tij Niko Peleshin Ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook ai shkruan se qytetari dixhital informon rrahjen para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.396Z

“Rama rrahu në zyrë Niko Peleshin”

Kryeministri Rama ka rrahur në zyrë zëvendësin e tij, Niko Peleshin. Kështu shkruan sot në profilin e tij në FB, ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar denoncimit në atë që ai e cilëson “Qytetari Dixhital”. Postimi i plot&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.720Z

Peleshi i përgjigjet Berishës: Je një plak që sillet si fëmijë

Zv/kryeministri Niko Peleshi ka sqaruar në emisionin Debat të gazetarit Roland Qafoku statusin e deputetit të PD­së, Sali Berisha, i cili një javë më parë shkruante në Facebook se Rama e kishte rrahur në zyrën e tij ish­kryebashkiakun e Korçës. I pyetur nga gazetari Qafoku, Peleshi nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.233Z

Shullazi/ Zbardhen përgjimet e Gilmando Danit: Noj gja serioze ku ke punu ti?

Nëse për Emiljano Shullazin u deklarua se prej kohësh nuk përdorte telefon, përgjimit të bisedave telefonike nuk i ka shpëtuar miku i tij i ngushtë, Gilmando Dani, edhe ky në burg për gjobëvënie dhe kanosje. 'Shqiptarja.com' ka publikuar sot përgjimet e bisedave telefonike të Gilm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.120Z

Pergjimet e shokut te Shullazit Ka noj gjo serioze aty ku ke punu ti

Emiljano Shullazi Gilmando Dani Gilmando Dani eshte miku i ngushte i Emiljano Shullazit dhe te dy po mbahen ne burg me akuzat e gjobevenies dhe kanosjesbr br Shqiptarjacom ka publikuar sot pergjimet e bisedave telefonike te Gilmando Danit Gjate bisedes flitet per nje person te q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama