Rezultate te kerkimit per termin: +Gzuar

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.479Z

GZUAR VITIN E RI 2016 NGA AGJENCIA KOMBTARE E LAJMEVE NOA GZUAR DHE 10 VJET NOA

Transmetuar me 31122015 - 0955 Agjencia Kombetare e Lajmeve NOA uron shqiptaret kudo qe ndodhen Gezuar Vitin e Ri 2016br br Shendet mireqenie harmoni dhe sa me pak stres per te gjithebr br Viti 2016 do te jete shume i rendesishem per NOA dhe lexuesit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.434Z

Kryeministri Berisha iu uron gëzuar të gjithë shqiptarëve Vitin e Ri 2010

T dashur qytetare e qytetar shqiptar, bashkkombse dhe bashkkombs t mi, kudo q ndodheni! Ora me akrepat e saj do t shnoj pas pak astesh, ndrrimin e viteve, momentin q po presim me padurim pr t prqafuar dhe pr t uruar me ngrohtsi, dashuri, miqsi dhe respekt njri tjetrin. Un, sonte, si familjar, pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Amy uron babin pr ditlindje

Amy Winehouse sht prshkruar si e pastr si llamba pr t ciln gj asnjher nuk sht folur. Por, kjo sht mnyr se si mysafirt kan folur pr kngtaren problematike n ahengun e realizuar nga ditlindja e babit t saj. Pasi ka knduar Gzuar ditlindjen dhe disa nga hitet e saj pr ish taksisten Mitch n nj klub n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.819Z

Berisha uron besimtarët e krishterë me rastin e Krishtlindjeve

M rastin e Krishtlindjeve, Kryeministri Berisha vizitoi Kishn Ortodokse dhe Katedralen e qytetit t Shkodrs Me rastin e fests s Krishtlindjeve, Kryeministri Sali Berisha i shoqruar nga bashkshortja e tij znj. Liri Berisha, vizitoi sot Kishn Ortodokse n qytetin e Shkodrs. N mesazhin e tij, Kryeministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.842Z

Topalli feston me fëmijët në Kamëz

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka zbritur n Kamz pr t ndar me fmijt jetim t ksaj zone dhurata dhe urimet m t przemrta pr festat e fundvitit. E rrethuar nga voglusht zonja Topalli tha se asnjher nuk sht ndjer m e gzuar dhe e lumtur se sa n t tilla momente feste e hareje, pasi gzimi i nj fmije

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.590Z

Gruaja shtatzanë ngelet prapë shtatzanë

Nj grua n Teksas pret t lind dy fmij, por me nj distanc kohore prej dy javsh e gjysm nga njri tjetri. T dyja fetuset po rriten vrtet n t njjtin bark, por nuk jan binjak. Kjo pasi pak koh pasi i ishte gzuar shtatzanis s par, Xhulia msoi se mbeti srish shtatzan. Gjat kryerjes s ekografis mjekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Interi me gisht në gojë,Maskerano shkon te Barça

Zyrtare Marrveshje mes Liverpulit dhe spanjollve pr 22 milion euro Maskerano i thot lamtumir Liverpulit, l that Interin, pasi zgjedh Barcelonn. Spanjollt kan fituar konkurrencn me italiant dhe kan siguruar mesfushorin argjentinas pr nj shifr q, sipas mediave iberike, sht rreth 22 milion euro. Kapit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama