Rezultate te kerkimit per termin: +Gzuar

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Mua uron festn e Fitr Bajramit

Kryetari i Komunitetit Musliman shqiptar haxhi Selim Mua ka uruar t gjith besimtart mysliman shqiptar brenda dhe jasht Shqipris, festn e Fitr Bajramit. N mesazhin e urimit, Mua uron q kjo fest t sjell me ndihmn e Zotit gzim dhe harmoni. Profeti Muhamed (paqja dhe bekimi i Zotit qofshin mbi t) na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Vritet nj narko-bos n Meksik

Forcat meksikane t siguris kan vrar bosin e drogs, Beltran Leyvan, njrin prej trafikuesve m t krkuar n Meksik dhe SHBA, fitore kjo e presidentit meksikan, Felipe Calderon, n luftn e tij kundr trafikuesve t drogs. Leyva, shef i nj karteli t fuqishm, i cili konsiderohej edhe si shef i shefave, sht vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.869Z

Berisha, bisedë me fëmijët për letërsinë, dhuron edhe disa libra

Nj takim pr t shkmbyer pasionin e madh pr letrsin, autort e mdhenj shqiptar e t huaj. N zyrn e Kshillit t Ministrave, Kryeministri Sali Berisha ka pritur dhe ka uruar fmijt e 9-vjeares t Institutit “Wilson” pr festn e 1 Qershorit. Kryeministri Berisha u uroi mirseardh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

Gjatë verës, shqiptarët pa viza në Kroaci

Kryeministri Berisha priti sot n nj takim ambasadorin e Kroacis n Shqipri, zotin z. Darko Javorski. Gjat ktij takimi, Ambasadori kroat i bri me dije kryeministrit Berisha vendimin e qeveris kroate, pr t hequr vizat, pr qytetart shqiptar, pr periudhn 1 korrik-31 tetor 2010, si nj shprehje marrdhnieve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Trupi yn gjat dits

Koha m e mir pr msim- memoria n top form sht n mngjes. Mirpo, gjithka q keni msuar gjat ksaj kohe, duhet q ta prsrisni pas dreke nse dshironi t i kujtoni edhe pas nj jave. Koha pr ushtrime- ushtrimet duhet t rezervohen pasdite, sepse asgj nuk do t prfitoni nga ngritja e peshave n mngjes, sado q t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.475Z

A urojnë për 28 nëntor yjet tanë?

Historia e çdo kombi njeh sukseset e mëdha, pikat e veta kulmore. Për kombin shqiptar kjo ditë është data kuptimplotë e 28 nëntorit. Sot, përmes rrjeteve sociale urojnë edhe shumë këngëtar të skenës sonë muzikore. Ron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.241Z

Banka Botërore: Qeveria menaxhoi me efiçencë situatën

Banka Botrore e vlerson mjaft efient menaxhimin nga ana e qeveris t situats s emergjencs civile n zonat e prekura nga prmbytja n Qarkun e Shkodrs. Vlersimi u shpreh nga Zv.presidenti i Banks Botrore Z. Philippe Le Houreou, pas nj inspektimi n terren i shoqruar nga Ministri i Brendshm Z. Lulzim Basha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama